Масаж сухою щіткою, чим він корисний та як його робити

– Щітка для сухого масажу тіла повинна бути якісною і натуральною.

– Масажувати необхідно знизу догори – від пальців ніг до голови, не торкаючись обличчя, шкіра якого занадто чутлива.

– Рухи повинні бути довгими, плавними, без зайвого натиску.

– Кожен ділянку шкіри необхідно масажувати приблизно 10 раз, охоплюючи досить велику площу.

– Масажувати потрібно у напрямку до серця – це сприяє правильній циркуляції крові і лімфодренажу.

– Натиск щітки повинен відчуватися, але без болю. Необхідно знайти баланс, при якому масаж ефективний, але не травматичний.

– Тривалість масажу повинна становити від 2 до 20 хв. Найголовніше, щоб ви отримували від нього задоволення.

Читайте також: У мене з коханим є 9-ти місячне немовля.Та біда в тому, що ніякої радості від дитини, я так і не відчула. Материнський інстинкт у мене відсутній

Чим корисний такий масаж

Відлущування.Варто провести по тілу всього кілька разів щіткою, і шар мертвих клітин видалено. Регулярний сухий масаж зробить вашу шкіру м’якшою та ніжнішою.

Боротьба з целюлітом Досвід більшості прихильників сухого масажу говорить, що він сприяє зменшенню проявів целюліту. Щітка пом’якшує жирові відкладення, з яких складається целюліт, і розподіляє їх більш рівномірно, видаляючи при цьому токсини з організму. Все це робить жирові горбочки на тілі менш помітними.

Покращення циркуляції крові Ті, що страждає від поганої циркуляції крові, знають не з чуток про такі симптоми, як постійно холодні кінцівки, оніміння і поколювання в руках і ногах, біль і слабкість у м’язах, зміна кольору шкіри. Особливо характерні такі прояви у людей, які проводять більшу частину дня, сидячи в офісі. Масаж сухою щіткою допомагає шкірі дихати і збільшує приток крові до шкіри, що призводить до поліпшення циркуляції і виводить відходи від процесу обміну речовин.

Покращення травлення Проблеми з моторикою органів травлення, на жаль, дуже поширені. Крім дієти, що часто призначається при таких станах, є інші способи їх вирішення. І один з них – це масаж сухою щіткою. Масажуючи шкіру, ви стимулюєте лімфатичні судини, розташовані по всьому тілу, чим допомагаєте організму виводити рідину і токсини.