Перейти до вмісту

Про заміжніх жінок

Якщо заміжня жінка гарно виглядає, незважаючи на вік- треба підійти і потиснути руку її чоловіку. Це його заслуга. Він не мучив свою жінку різними витівками. Не звалював на неї чорну роботу, Не обзивав її, не критикував, не кричав не неї. Він її обіймав, цілував і любив. Хвалив її і робий компліменти. Захищав від небезпеки. І дякуючи гарним відношенням, він отримав красуню. У віці за сорок це дуже помітно. Дружина у доброго чоловіка гарна, елегантна, спокійна. Сидить собі і усміхається. Або щось у домі робить. Або просто гуляє за ручку з чоловіком, а всі інші чоловіки завидують. І думають: а чого моя жінка не така?

Зрозуміло чому. Жінку треба бавити і оберігати, як бойового коня. Як дорогу машину. І просто- як людину. І поруч із кожною заміжньою немолодою красунею, є той кому треба потиснути руку- її чоловік. І звичайно, бувають самотні, красиві жінки. І бувають напевне жінки, які зберегли красоту в нещасному шлюбі- але таких жінок я не зустрічала.

Читайте також: Звернення до чоловіків

Берегти треба свою жінку, ще змолоду- і потім вона неодмінно залишиться розумною і красивою. І всі говоритимуть, як же сильно повезло чоловіку з дружиною. Можливо і повезло. Але це скоріше заслуга, мудрого і доброго чоловіка. Зовнішність жінки і її характер дуже сильно залежить від того, як з нею себе поводять. Від добрих слів ми світимось і стаємо молодшими. Від обіймів стаємо стрункішими. Від поцілунків стаємо красивішими і добрішими. І по старшій жінці завжди видно, який у неї чоловік- добрий чи не дуже.

Це чоловікам вибирати кого вони хочуть бачити поряд із собою: красуню чи чудовисько. Нам, жінкам потрібно трохи тепла і ласки. Добрих слів і підтримки. А все інше ми якось пробачаємо- за любов багато чого можна пробачити…