10 хвилин зранку, щоб зробити ваш день продуктивнішим

Пропонуємо вам 10-тихвилинні ранкові справи, які виведуть вас на шлях до успіху, і зроблять ваш день продуктивнішим.

Перша хвилина: випийте склянку води
Я знаю, що бажання ще трошки подрімати — дуже заманливе, але ви повинні опиратись йому. Різниця між тим, як ви схопите свій телефон і переставите будильник та прокинетесь і вип’єте води, в тому, що в першому випадку ваш день буде повільний, хаотичний, а в другому — продуктивний.

Налийте склянку води ще ввечері, поставте її на тумбочку, щоб вранці вам не треба було вставати з ліжка. Потім випийте її так швидко, як можете. Нехай еліксир життя наповнить вас, і ви відчуєте як рівень вашої енергії піднімається.

Друга хвилина: почистіть зуби
Далі, що ви повинні зробити, то це почистити зуби. Навіщо? Тому, що ваш рот стане свіжим і тому, що ви повинні це робити в будь-якому разі.

Так як ми намагаємось зекономити час, не соромтесь і сходіть в туалет, поки ви в ванній кімнаті. Збережена 1 хвилина кожного дня – це 6 додаткових годин на рік. Непогано, правда?

Третя хвилина: одягніться
Чудесно. Ви встали і рухаєтесь. Не повертайтесь до ліжка, незважаючи ні на що.

Прийнявши душ перед сном, зранку вам треба буде просто вмити лице. Що стосується одягу, то приготуйте його теж ввечері. Після того, як ви одягнетесь, у вас не буде шансів залізти знову під ковдру.

Четверта хвилина: практикуйте мовчання
Сядьте прямо і схрестіть ноги, заплющіть очі, дихайте вільно, але уважно слідкуйте за процесом. Зверніть увагу на те, як піднімається та упускається грудна клітка, відчуйте, як повітря входить і виходить через ваш ніс.

60 секунд фокусування на власному диханні допоможе вам заблокувати зайві звуки, дзижчання думок, замінивши їх на відчуття спокою. На сьогодні це відчуття набагато важливіше, аніж будь-коли.

П’ята хвилина: підбадьорте себе
Візьміть дзеркало або увімкніть на телефоні камеру — це час для підбадьорливої розмови.

Ви отримуєте те, чого очікуєте, тому промовляння того, що ви хочете отримати протягом дня, допоможе вам досягнути своєї цілі.

Скажіть собі, якої мети ви хочете досягнути, як ви збираєтесь це зробити, і це мотивуватиме вас.

Ви також можете мотивувати себе, нагадуючи про те, що означатиме для вас досягнення мети, як це допоможе вам наблизитись до кращого життя і чому ви вірите в вашу мету.

Шоста хвилина: візуалізуйте свій день
Уявляйте, як ви робите щось. Незалежно від завдань, які ви бачите перед собою, виконуйте їх з радістю і отримуйте задоволення від своєї діяльності, і ви будете робити те саме пізніше. Окрім того, є шанси, що ви насправді зробите це.

Сьома хвилина: виконайте певні фізичні вправи
Ви ходите в спортзал? Якщо так, то це круто.

Я знаю, що після довгого робочого дня важко попасти ще в спортзал. Тому після роботи, замість того, щоб зайнятись спортом, ви краще підете в якийсь заклад та замовите картоплю фрі. Але знаєте що? Ви можете, наприклад, повіджиматись після того, як прокинулись.

Чим довший ваш день, тим менше шансів, що ви виконуватимете фізичні вправи. Але ви завжди можете зробити їх зранку.

Восьма хвилина: прочитайте сторінку з книжки
Конфуцій казав: “Ви не можете відкрити книжку без вивчення чогось”. Думаєте, він помилявся? Я теж.

Причина в тому, що Конфуцій не уточнив, скільки, де в книзі і що саме ви маєте прочитати. Це немає значення. Просто відкрийте якусь книгу і прочитайте випадкову сторінку,розвивайтесь.

Якщо ви кожного дня дізнаватиметесь по одному факту, ви вийдете на вищий рівень.

Читайте також:Притча про те, як зберегти ніжність і теплоту в стосунках

Дев’ята хвилина: записуйте, як ви себе почуваєте
Я це називаю особистий щоденник. Ви просто записуєте відповідь на питання “Як я почуваюсь зараз?”. Це покаже вам, чи ви готові до дня, якщо ні, то ви можете налаштуватись.

Цей щоденник може наповнюватись різними реченнями, але це справді працює.

Десята хвилина: визначте три найпріоритетніші цілі на день
Після того, як ви записали своє самопочуття, запишіть ще і 3 найважливіші справи на день, і поставте цей листок в гаманець. Запитайте себе “Які три речі сьогодні найбільше заслуговують моєї уваги?”. Я знаю, що це важко, тому що інколи здається, що цих справ насправді набагато більше, але суть в тому, щоб розставити пріоритети.

Багато справ є невідкладними, але лише деякі з них важливі.

Ця остання хвилина має вирішальне значення, так як пріоритетність, мабуть, є найважливішим фактором, який визначає успіх.

Отож, ці 10 хвилин — це все, що потрібно. 10 хвилин кожного дня для того, щоб бути успішним, – звучить як хороша ідея, чи не так?!

Багато успішних людей виконують більше ранкових справ, але варто спочатку починати з меншого і поступово збільшувати.Успіхів вам!