10 небезпечних бюті-порад: як не можна доглядати за обличчям

Для того щоб бути красивими, ми дуже часто вибираємо у мережах поради та рецепти різних зволожуючих масок, щоб повторити в домашніх умовах. Але не усі ці бюті-поради з мережі працюють, а деякі з них можуть завдати серйозної шкоди нашому здоров’ю та красі.

Ми вам розкажемо 10 шкідливих бюті-порад, якими не можна користуватися:

 1.Використовувати кокосову олію замість зволожуючого крему

Кокосову олію можна втирати тільки у волосся або у суху шкіру тіла, але ні в якому разі її не можна використовувати як зволожуючий крем. Це може призвести до появи висипу.

Також читайте: Як визначити характер жінки за місяцем народження? Точність 99%

 2.Відлущувати шкіру обличчя соком лимона або лайма

Соки лимона і лайма занадто жорсткі для ніжної шкіри обличчя. А на сонці вони провокують хімічні реакції, які викликають опіки, висип і гіперпігментацію.

3. Відлущувати шкіру цукром, сіллю або содою

Цукор, сіль і соду, так само, як і кокосову олію можна використовувати для зволоження тіла, але не для обличчя. Їх гранули занадто великі і мають гострі краї, тому можуть дуже легко пошкодити шкіру.

 4. Лікувати прищі зубною пастою

Так, як зубна паста має у своєму складі перекись водню та соду, вона висушить вам прищ, але є ризик, що вона зробить шкіру ще більш червоною і подразненою. Тому, шкіра обличчя і зубна паста — не найкраще поєднання.

 5. Використовувати яєчний білок, щоб підтягнути шкіру

У сирих яйцях міститься безліч бактерій сальмонел, які можуть викликати гостру інфекційну хворобу.

6. Лікувати вугровий висип дитячим кремом проти попрілостей

Таким кремом можна лікувати тільки найніжнішу дитячу шкіру, але ні в якому разі обличчя. У цьому кремі є багато інгредієнтів ( мінеральні олії, парафін, синтетичний віск), які лише додадуть шкірі проблем.

 7. Матувати шкіру дезодорантом

Ну навіщо ж матувати шкіру дезодорантом, коли вже давно вигадані праймер, пудра і матуючі серветки?  Дезодорант бореться з потом, а не зі шкірним жиром. А ще текстура дезодоранту може закупорити пори і викликати висип.

8. Видалити чорні цятки клеєм

Дитячий клей не надто небезпечний, але все ж таки може викликати подразнення. Ця процедура не надасть вам бажаного результату. Для більш дієвого результату можна використовувати смужки проти чорних цяток.

9. Тонувати обличчя спиртом

Спирт вам висушить шкіру, та зробить її стягнутою і подразненою. Використовуючи спирт для тонування обличчя, шкіра почне виділяти ще більше жиру.

10. Використовувати лак для волосся як фіксатор макіяжу

Лак можна використовувати тільки для фіксації волосся, а обличчя він робить чутливим, сухим і таким, що лущиться. Для того, щоб макіяж вам протримався протягом дня, можна використовувати прозору пудру або спрей-фіксатор.