Перейти до вмісту

10 речей, які вбивають жіночу енергію

Жінка може бути по-справжньому щасливою лише тоді, коли вона реалізує себе, перш за все, як жінка. Тільки потім вона може реалізуватися як мати, як член соціуму та як професіонал на роботі. Головне в жінці, що робить її сильною та привабливою – це її енергія. Але є 10 речей, які її вбивають.

Не дозволяйте вбити свою жіночність та енергію, тому що від неї залежить ваше щастя.

Що вбиває жіночу силу та енергію:
1. Надлишок спілкування у зовнішньому світі.
Жінка має спілкуватися лише з тими, хто її любить. Вона не має виходити зі своєї зони комфорту. Чоловік повинен спілкуватися з тими, хто його не любить, так він розвивається, долає труднощі. Одна з найголовніших помилок жінки займатися тим, що їй не подобається. Це позбавляє її великої кількості енергії.

Читайте також Шмигаль розповів, як Україна подолає паливну кризу

2. Відсутність догляду за тілом та фізичних навантажень.
Жінка підвищує свою енергетику тоді, коли дбає про своє здоров’я та красу. Недоглянута та хвора жінка слабка як фізично, так і енергетично.

3. Відсутність почуттів.
Багато жінок вважають, що треба показувати лише позитивні емоції, думати позитивно, завжди усміхатися та сміятися. Проте негативні емоції, сльози та істерики жінка повинна показувати, тільки не всім підряд, а тому, кому вона довіряє, своїй близькій людині. Поруч завжди має бути людина, з якою жінка може виявляти будь-які емоції. Емоційна замкнутість позбавляє жіночої енергії.

4. Відсутність хобі.
Жінка отримує просто величезну кількість енергії та позитивних емоцій від того, що їй подобається робити. У неї обов’язково має бути хобі, і це хобі має підтримувати її чоловік. Жінка повинна реалізувати себе в тому, що їй до душі, чи це танці чи в’язання.

5. Відсутність творчості.
Якщо жінка нічого не творить, її енергія застоюється. Все, що жінка робить руками – це творчість, чи це прибирання, готування, клумби або створення інтер’єру. Створюючи щось прекрасне, жінка сама стає чудовою. Якщо жінка у вільний час весь день лежатиме і нічого не робитиме, то незабаром вона деградує і розгубить всю свою енергію.

6. Бажання керувати.
Жінка має надихати, а не вирішувати проблеми. Керувати — це її природна сутність.

7. Чоловічі обов’язки.
Коли жінка виконує чоловічу роботу, вона втрачає жіночність. Спочатку жінка, яка виконує чоловічу роботу, може здаватися для когось сексуальною, незвичайною та привабливою, але згодом у неї між ногами «виростають» первинні чоловічі статеві органи.

8. Суперництво.
Жіноча енергія руйнується за наявності суперництва чи конкуренції з іншою жінкою. У жінки не повинно бути прагнення боротися за щось, доводити, що вона краща, красивіша чи розумніша.

9. Відсутність подруг.
Жінці потрібне спілкування з іншими жінками, це ще одне сильне джерело енергії.

10. Відсутність особистого часу.
У жінки має бути час на себе, на особисті справи.