Перейти до вмісту

10 життєвих принципів, для тих кому за 30

1. Більшу частину нашого життя витрачається на досягнення  цілей і хибних ідеалів, які насправді нам зовсім не потрібні. Саме в той день, коли ви це усвідомите, ви почнете жити по-справжньому.

2. Ви ніколи  не зможете всім і завжди догоджати. Будь ласка, почніть з себе і своїх близьких, всі решта і так зайняті собою.

3. Боротьба зі старістю – це як спроба зловити вітер. Навчіться насолоджуватися тим, що є. Ваше тіло змінюється, але так було завжди. Не втрачайте час, намагаючись скасувати цей факт, замість цього змініть своє ставлення, і знайдіть в цьому етапі красу, любіть себе в своєму віці, адже ви прекрасні.

4. Ніхто не досконалий, і ніхто по-справжньому не задоволений своєю долею. Коли ви це усвідомлюєте, ви звільнитеся від порівнянь і позбудетеся від суджень.Нема нічого ідеального, чим швидше ви це зрозумієте ,тим швидше ви почуватиметесь вільними.

5. Ніхто не бачить, що ви робите правильно, зате всі бачать, що ви робите не так. Коли ви це зрозумієте, ви будете орієнтуватися тільки на власні причини і почнете отримувати від життя набагато більше задоволення.

6. Ви напевно пошкодуєте про те, скільки років витратили на самокритику, але чим швидше ви зможете домовитися з посудиною, в якій живе ваша душа, тим краще. Ваше тіло дивовижне і важливе, але не воно визначає вас.

Читайте також:Заговорені прикраси-подарунок від свекрухи

7. Ваше здоров’я важливе, але стрес, страх і занепокоєння набагато більш руйнівні, ніж будь-яка смачна їжа або напої, від яких ви відмовляєтеся. Щастя і мир в душі – найкращі ліки.

8. Хто буде пам’ятати вас і чому – це важливий аспект старіння. Ваша любов і ваша мудрість будуть жити набагато довше, ніж будь-яка матеріальна річ, яку ви створите. А ваші історії почують навіть ваші правнуки.

9. Ми тут ненадовго, але якщо ви йдете проти вітру, це може виявитися серйозним випробуванням. Життя не боротьба, а пригода,тому вчіться йти в житті, за напрямком вітру.

10. Живіть завжди тільки сьогоднішнім днем, не відкладайте нічого на чорний день,  адже він може ніколи й не настати.Не шкодуйте собі хорошої посуди, смачної їжі, поїздок на море, і всього іншого. що приносить вам задоволення.