Чому кішки люблять спати на людях?

Є коти, які просто не люблять, коли їх намагаються погладити чи взяти на руки, а сон в ліжку господаря несе для них досить егоїстичний сенс, так тварини люблять самостверджуватися. А ще, вони дуже полюбляють поніжитися на грудях, спині або ж навіть на голові в людини. Кішки лягають прямісінько на груди людині та скручуються в калачик, коли їм цього ну дуже хочеться. Господар, який помічає, як чотирилапому другу добре лежиться, просто не наважується його прогнати і готовий сидіти в одному положенні годину, а той більше.

Якщо кішка проситься до вас на коліна, то таким чином вона намагається висловити свою прихильність до вас. Домашні улюбленці дуже люблять спати на ліжку свого господаря. Для них це місце завжди дуже комфортне, де відчутний знайомий запах. Тваринам одразу стає спокійно, коли вони перебувають поруч зі своїми господарями. Існує й інша теорія, яка стверджує, що кішки спеціально лягають на вразливі місця людей, щоб забрати весь біль.

Читайте також Свекруха, сказала що згодна віддати нам свою квартиру, якщо ми назвемо нашу дочку на її честь. Я б була не проти, але ім’я у неї не сучасне.

Якщо ж котик залазить на вас зверху, то таким чином він хоче донести вам, що головний тут виключно він. І його цілковито не турбує, чи ви відпочиваєте, чи спите. Кіт відчуває себе ніби на королівському троні, задоволений своїм місцем та становищем в квартирі або будинку. Аналогічно можна сказати й про те, якщо кіт вмостився на вашу подушку. Ті коти, які з легкістю можуть заснути в ногах господаря, відрізняються більш м’яким та спокійним характером. Якщо кіт лежить на вашій подушці, він відчуває підвищену температуру і тим самим починає зігрівати себе та господаря.

Кіт вибирає собі таке місце для сну, щоб розслабитися та відчувати себе в безпеці. Такими місцями стає комод, шафа, невеличка тумбочка і звичайно, ваше ліжко.

facebook