Перейти до вмісту

26 травня до Івано- Франківська переїхали курсанти Луганського університету внутрішніх справ

26 травня до Івано-Франківська приїхали курсанти з Сєвєродонецьку, де останні роки базувався університет. Студент  Олександр з Луганська, розповідає, що з нетерпінням чекає, коли його рідне місто нарешті звільнять від багаторічної окупації й надіється, що у Франківську їх зустрінуть добре.

“Було складно виїхати, адже там війна. В Сєвєродонецьку зараз неможливо вчитися, бо йдуть активні бойові дії. Ми ж чекаємо на повернення додому та віримо, що університет таки колись повернеться до Луганська. Взагалі хочеться скоріше закінчити навчання й допомогти військовим і правоохоронцям”, – каже другокурсниця Катерина.
Засновник університету Едуард Дідоренко очолював міліцію Івано-Франківська з 1975 по 1984 рік, тож “Дідоренко повертається додому” – ділиться ректор університету Віталій Комарницький.

Читайте також: “Чим їх годують руки волонтерів? І сили звідки воїни беруть?”

“В основі своїй сюди переїхав практично весь університет. Перед переїздом ми все вивчили, тому вже на облаштованому місці. Нашим викладачам надали місця у гуртожитках. Окрім Франківська, ми вивчали як місце локації Волинську та Рівненську області, однак Прикарпаття стало найкращим варіантом. Було важко виїхати через транспортні питання, але нам все вдалося. Я думаю що завтра вже буде розклад занять і університет запрацює. Це місто було нам наче намолено”, – додає ректор.