Гороскоп сумісності у коханні і шлюбі для всіх знаків Зодіаку

Будуючи стосунки всі ми хочемо, щоб ця людина була поруч з нами упродовж всього життя. Але бувають різні ситуації, коли люди розуміють що не підходять один одному і розходяться. Щоб побудувати міцні та щасливі відносини, астрологи рекомендують звернути увагу на зодіакальний гороскоп сумісності.

Овен

З Овнами дуже важко будувати стосунки, адже вони  є  імпульсивними та енергійними, вони просто беруть і роблять недумаючи про наслідки та незважають на перепони на їхньому шляху. Ідеально їм підходять знаки Вогню – Лев та Стрілець, а також абсолютно протилежні знаки Повітря – Терези та Водолій.

Телець

Тельці є щирими та пристрасними знаками Зодіаку, але в той же час вони ніколи непробачать зради та дуже вперті. Ідеальними партнерами для Тельця – є Риби, які є чутливими та зможуть забезпечити їм комфорт і стабільність, а також Козеріг, Терези та Діва.

Близнюки

Близнюкам дуже важливо, щоб поруч з ними була людина, яка буде надихати їх, з якою вони зможуть поговорити по душам. Веселим спілкуванням і гумором життя Близнюкам скрасять Терези, Водолії, Леви та Стрільці.

Також читайте: Знаки Зодіаку, для яких середина липня стане доленосною

Рак

Рак – дуже чутливий і емоційний знак, тому поруч повинна бути людина, яка буде розуміти їх тонку душевну організацію. Ідеальні в цьому плані Риби, так як вони з Раком знаходяться в одній стихії і емоційному полі, а також непогаий союз може получитись з Близнюками, Козерогами та Скорпіоном.

Лев

Ідеальною парою для Лева – є Овен, разом вони непереможна сила, яка здатна подолати на своєму шляху всі перепони до щастя. Також непогану сумісність з Левом мають Стрільці, Водолії та Терези.

Діва

Діви дуже практичні, тому шукають людину з схожими рисами характеру, як наприклад, в Овні, або, повну протилежність – Скорпіон. Саме головне для них відчувати сильний потяг до парнера. Ідеально підходять Овнам – Телець, Козеріг, Скорпіон.

Терези

Терези можуть вступити в прекрасний союз з Овнами і зможуть заспокоїти його темперамент, або прекрасно доповнювати яскравого індивідуального партнера під знаком Близнюки. Терези являються один з невибагливих і різнобічних знаків, здатних ужитися з багатьма знаками Зодіаку. Ідеально підходять: Овен, Близнюки, Телець і Водолій.

Скорпіон

Скорпіон – самий  впертий знак Зодіаку в усьому гороскопі, щоб з ним ужитися потрібно або розуміти його без слів, як це можуть зробити Риби та інші Скорпіони, або володіти здатністю миритися з його характером. Ідеально підходять –Козеріг, Риби, Скорпіон і Телець.

Стрілець

Саме ці  чотири знаки Зодіаку – Овен, Лев, Близнюки і Водолій зможуть підтримувати в Стрільці інтерес до життя і не дозволити йому нудьгувати. Неординарні вчинки і спонтанні рішення – це те, чого так не вистачає Стрільцям.

Козеріг

Козерогам важко порозумітися у відносинах, вони шукають надійного партнера для тривалих і серйозних відносин. Цьому знаку Зодіаку дуже важливо, щоб у стосунках з партнером було цікаво і завжди можна було поговорити на різні теми. Ідеально підходять – Телець, Рак, Діва і Риби.

Водолій

Водолій – дуже загадковий і досить неоднозначний знак, тому йому підходять подвійні представники зодіаку, які в тій чи іншій ситуації можуть підлаштуватися під потреби найвибагливішого Водолія. Ідеально підходять – Терези, Риби і Близнюки.

Риби

Для Риб ідеально підходять представники стихії Води – Рак, Скорпіон і Риби,  так як вони як ніхто інший розуміють потреби цього почуттєвого і вразливого знака. З Рибами дуже непросто, їх мінливий характер та емоційність не терпить грубого ставлення до них.