4 факти про жінок, які ви точно не знали

Блондинки більш здатні до народження дітей

Цікаво, що блондинки більш плідні за всіх інших жінок. Адже вченими було доказано, що світлий колір волосся говорить про високий рівень естрогену в крові. Саме екстроген дуже важливий для репродуктивної функції. Також було доведено, волосся у блондинок може темніти після народження дитини. Тому що рівень екстрогену в крові після пологів кожен раз падає.

Задоволення від розмов

Вченими також з’ясований такий несподіваний факт, що справжнє задоволення жінки отримують від звуку свого голосу.

Впродовж дня жінки говорять в 3 рази більше за чоловіків. При цьому вони вимовляють як мінімум 20 тис. слів, у той час як представники чоловічої статі – 7 тис. Це зумовлено тим, що у жіночому мозку набагато більше клітин, які відповідають за мову. Саме тому коли жінки говорять, то відбувається викид гормонів, які викликають ейфорію.

Читайте також: Неочевидні звички, які призводять до набору ваги

Запах чоловіка

Вчені Університету Британської Колумбії шляхом експерементів довели, що жінок заспокоює запах коханого чоловіка.

У цьому експеременті взяло участь 96 пар. Хлопцям роздали чисті футболки, які вони повинні були носити протягом дня. Після чого ці футболки віддали дівчатам, причому в хаотичному порядку. Виявилось, що ті дівчати, що носили футболку свого коханого, відчували менше стресу в ході експерименту. У решти дівчат підвищувався рівень гормону стресу, і вони відчували себе значно більше роздратованими і втомленими.

Любов до рожевого спадкова

Любов дівчат до рожевого кольору передається у спадок. Причому тільки по жіночій лінії і за умови, що в роду були жінки, які займалися збором фруктів і ягід. Також не секрет, що жінки бачать всі кольори яскравіше, ніж чоловіки.