Перейти до вмісту

4 непотрібні справи по дому, від яких легко можна відмовитися

Багато господинь борються за чистоту та порядок у житлі, а деякі особливо стараються і іноді виконують роботу, яка насправді забирає час та сили, але практичного результату від неї немає.

Є чотири справи, не виконавши які нічого страшного не станеться і на порядку в будинку це майже не позначиться.

Миття плити після кожного використання

Плита є важливою частиною кухні, завдяки якій народжуються чудові страви. Мити її важливо, але робити це після кожного використання немає сенсу.

Генеральне чищення плити або варильної поверхні достатньо проводити раз на тиждень. Духовку мити взагалі слід 3-4 рази на рік, тому що при високих температурах мікроби і так знищуються.

Полірування меблів

Всі меблі при виробництві покриваються захисним шаром. Регулярні натирання можуть зіпсувати її і тоді меблі почнуть бруднитися ще швидше. Вийде замкнене коло, адже доведеться чистити її набагато частіше.

 

 

Читайте також: Українська розвідка отримала детальну техдокументацію “Кримського мосту”

 

 

Найкраще протерти меблі захисним шаром спеціального засобу від пилу. Тоді меблі точно доведеться дуже рідко протирати.

Витирати митий посуд

Ця традиція має як своїпереваги, так і недоліки. Точної відповіді питанням, навіщо це робити немає. Проте багато хто витирає посуд лише тому, що так раніше робили їх бабусі.

Регулярне прання штор

Штори пошиті з тонких тканин і зайве прання із застосуванням мийних засобів завдасть більше шкоди, ніж користі. Наприклад, зміниться колір, текстура, загубиться форма. Штори достатньо прати раз на півроку.