Перейти до вмісту

5 правил, як віднайти компроміс у стосунках.

Бути у відносинах має свої злети і падіння. Коли це добре, це дійсно добре; але коли це погано, це справді погано. Коли відносини виходять на гірше, це не обов’язково означає, що вам слід кинути рушник. Як сказали б багато людей, які були в довгострокових або навіть довічних відносинах, стосунки займають багато важкої роботи.

Найщасливіші стосунки та найуспішніші пари також скажуть вам ще один життєво важливий ключ до стосунків – це знати, як вибрати свої битви. І ось тут йде компроміс. Ви повинні знати, коли триматися за свою позицію, коли рухатись за крапку і за які битви варто боротися.

Однак компроміс – це меч з двома ребрами: він може зміцнювати стосунки, але може також зруйнувати їх – або ти. Вам потрібно знати, з якими речами ви можете піти на компроміс зі своїм партнером і як ці здорові компроміси можуть допомогти вашим відносинам у довгостроковій перспективі.

Не обговорюйте проблему в поганому настрої

Якщо ви втомилися, роздратовані чи засмучені, у вас не буде внутрішнього ресурсу для відкритого і чесного обговорення ситуації. Партнер квапить, а ви у такому стані? Запропонуйте йому зробити паузу хоча б на годину і тільки потім повертайтеся до розмови.

Подивіться на ситуацію очима партнера

Успішний компроміс можливий, якщо прийняти перспективу партнера чи зосередити увагу на його почуттях. Приділіть цьому час, зусилля, і шанси на компроміс будуть вищими, а знайти його стане простіше.

Читайте також:Батько не міг бути на весіллі у свого сина і написав йому листа.Чоловік, який вкладає в шлюб вдвічі менше, ніж повинен, отримує стільки ж.

Слухайте

Тобто дійсно слухайте. Тільки так ви зможете зрозуміти, що насправді відчуває партнер і що лежить у корені його почуттів: гнів, печаль чи ще щось. Щойно партнер відчує, що його вислухали, йому буде легше йти на компроміс.

Встановіть свої пріоритети.

У вас повинні бути свої особисті пріоритети, і хоч ви повинні дотримуватися їх, ви також повинні бути досить гнучкими, щоб враховувати і пріоритети свого партнера. Майте пріоритети як пара і зробіть це також гнучким, оскільки люди та відносини змінюються та зростають з часом.

Створіть безпрограшну ситуацію.

Компроміс не повинен виключно відмовлятися одне від одного. Позитивний компроміс дозволяє як отримувати речі, так і отримувати вигоди взамін. Це тягне за собою, і ви та ваш партнер повинні мати відкрите та чесне спілкування. В результаті слово “компроміс” не буде настільки негативним для жодного з вас.