Перейти до вмісту

5 ранкових привичок, які псують ваш день

– Переставляти будильник

Коли ми відключаємо будильник і знову засинаємо, запускається новий цикл сну, який через 10 хвилин буде перерваний черговим дзвінком. І так- декілька раз. В результаті замість повноцінного відпочинку ми отримуємо сно, який роздроблений на декілька фрагментів. І таким чином організм отримує стрес.

– Не застелювати ліжко

На думку експерта з формування привичок, якщо ви застелюєте постіль одразу після того як проснулися, то ваш день буде більш продуктивний.

– Починати ранок з кави

Самий пік викиду кортизолу між 8 і 9 годиною зранку. І щоб не зашкодити природнім процесам, першу чашку кави краще випити після половини десятої. А до цього обмежтися стаканом води, трав”яним чаєм або будь- яким іншим напитком, у якому немає кофеїну.

Читайте також: Цю пам”ятку щасливої жінки треба перечитувати кожного дня

– Хапатися за телефон зразу після того як проснулися

Це зовсім не дивно, адже більшість із нас користуються будильником, який установлений у нашому телефоні. Але потім замість того, щоб поставити телефон на місце , встати з ліжка і почати новий день, ми починаємо повіряти соцмережу. І в результаті втрачаємо запас мотивації і тратимо час впусту, який могли б присвятити спорту, книгам або просто спокійно зібратися на роботу.

– Збиратися у темряві

Осінью і зимою, коли день скорочений, доводиться вставати коли ще за вікном темно. Але збираючись у темряві, ми відкладаємо виробіток кортизолу, а значить не даємо собі проснутися по- справжньому. А щоб такого не сталося, треба, як тільки встали з ліжка включати світло.