5 способів прискорити ріс волосся

Яблучний оцет

Розбавте декілька крапель з водою і використовуйте як кондиціонер. Вже після першого змивання ви побачите результат: волосся стане блискучим і розсипчастим.

Алое

Сік алое є дуже корисним. Засіб потрібно втирати в шкіру голову масажними рухами й залишити на 1 годину. Також можете спробувати залишити на ніч, так ефективність процедури збільшиться втричі. Після — змийте звичним способом.

Яєчний білок

За допомогою муксера збийте 2 білки до пухкої маси. Потім нанесіть тонким шаром на локони й замотайте волосся поліетиленом, а зверху надіньте теплу шапку. Після 40 хвилин змийте шампунем.

Читайте також: Коли я приїхала до хлопця в гості, то була шокована. Мене здивувало те, що жили вони у величезній квартирі лише троє, а бруду там було стільки, ніби це якийсь гуртожиток, де ніколи не прибирали

Коньяк

Маска з коньяку, яєчного жовтка та реп’яхової олії. Змішайте все в однакових пропорціях. Нанесіть на корені й розподіліть засіб по всій довжині. Походіть так годину, а після помийте голову і висушіть пасма.

 Лимон і сік цибулі

Змішайте сік половини цибулини та 1 ч. л. реп’яхової олії, з соком одного лимона і яєчним жовтком. Підігрійте суміш на паровій бані. Теплу масу варто нанести на всю довжину волосся. Змийте через годину.