Перейти до вмісту

5 вагомих причин, які зможуть вас зупинити, перед тим, як публікувати фото своїх дітей у соцмережах

Люди, які живіть XXI столітті не бояться публікувати фотографії своїх дітей у соцмережах. Також багато батьків-блогерів на цьому розвивають свій бізнес та заробляють кошти. Якщо ви ще задумуєтесь чи варто виставити фотографію вашої дитини в мережі, чи ні, ми назвемо вам декілька причин, які зможуть вас зупинити.

 1. Безпека
Інтернет є одним з найнебезпечніших місць. Для чого повідомляти інших людей (злочинця) про свою особисту інформацію, розповідати про дитину, її друзів, погляди, школу та улюблені звички? Варто задуматись над тим, що всі ваші особисті світлини, які ви викладаєте в соцмережах, можуть бути використані проти вас злочинцями, а про викрадення дітей навіть говорити не варто.

 2. Повага до дитини
Слід знати, що ваша дитина, як і ви, також окрема особистість. Відрізняється вона лише тим, що ще не дуже знайома з цим світом і їй важко самостійно приймати всі рішення. Може бути таке, що у майбутньому вашій малечі не сподобається, що її дитячі світлини вже є в Інтернеті. Почекайте, поки дитина підросте й тоді нехай сама вирішує, якими фотографіями з дитинства ділитися, а якими ні…

Також читайте: Як приготувати смачне морозиво вдома: 4 простих рецепти на будь-який смак

3. Моя дитина – не мій трофей
Дуже багато батьків будують на своїх дітях бізнес. Вони розповідають про різні іграшки, одяг та навіть підгузки. У майбутньому, такі матусі починають вихвалятися всіма успіхами своєї дитини й заробляти на цьому кошти. В такому випадку краще розвивайте себе, а не використовуйте свою дитину, як джерело прибутку.

 4. Бар’єр від негативу
У даний час, не всі сучасні матусі вірять в погану енергетику та негативний погляд. Задумайтесь,  чи варто виставляти світлини своєї дитини й тим самим викликати злі погляди заздрісників? Люди здатні робити найстрашніші речі.

 5. Булінг
Булінг — це одна з найпоширеніших проблем сучасного світу, особливо в Інтернеті. Ви собі навіть не можете уявити,  як один поганий коментар може вплинути на психіку вашої дитини. Люди дуже часто ображають та критикують інших людей в соцмережах і якщо дорослі можуть не звертати на це увагу, то діти сприймають все занадто болісно та тривожно.