Здоров'я

6 причин почати вживати авокадо

    1. Бореться з холестирином. 

Зїдаючи 1 авокадо у день ви понижуєте рівень холестирину. В ньому є багато елементів та вітамін А, він бореться не тільки з холестерином, а й пригнічує тиск сердечних хворіб.

    2. Тиск буде в нормі.

Авокадо допомагає при гіпертонії. В нім багато є магнію та калію. Саме ці компоненти потрібні для зниження артеріального тиску. Насправді цей плід має набагато більше калію та магнію чим банан та ківі.

   3. Авокадо захищає від гепатиту.

Воно добре підходить для захисту печінки. Воно багате вітамінами С і , які застерігають від гепатиту, та різних хворобах печінки.

Читайте також: Топ-7 знаків, які приревнують вас навіть до стовба

4. Авокадо – користь для мозку.

Знаєте, як зберегти мозок здоровим до старості? Правильно… їжте авокадо. Воно збільшує кровообіг він дуже впливає на мозок. Авокадо охороняє судини, підвищує пам’ять, та покращує самопочуття.

5. Авокадо допомагає при дієтах.

Цей плід ідеальний для боротьби з лишньою вагою. Так в ні багато жиру та має калорійність. В ньому міститься клітчатка, яка обманює почуття голоду та не відкладає в організмі жири. Ваш мозок думає, що він ситий, а ви втрачаєте лишні кг.

    6. Авокадо зберігає молодість.

Воно продовжує молодість він багатий на вітаміни А і Е. За рахунок цих вітамінів розгладжуються зморшки та не має вугревого сипу.