Перейти до вмісту

7 науково обгрунтованих причин, чому варто завести кота

У багатьох країнах світу, коти – є одними, з найпоширеніших домашніх вихованців.

Ось чому варто звести кота:

– Кіт – найкращий засіб від безсоння. Тепло тварини заспокоює та допомагає розслабитися. Коли людина гладить улюблену кішку, параметри його серцебиття і дихання наближаються до показників, які відзначаються при читанні книги в стані спокою.

– Сімейні пари, у якох в домівці є кіт, легше долають сімейні кризи й конфлікти, ніж пари, у яких немає домашніх улюбленців. Присутність кішки створює можливість більш близького спілкування. Виникають загальні інтереси, які об’єднують сім’ю.

Читайте також: Цікавий шоколадно-цукерковий гороском: улюблені смаколики по знаку Зодіаку

– Коти впливають на ваш розпорядок дня. Навіть, якщо у вас є можливість полежати в ліжку трохи довше, ви не зможете цього зробити, адже ваш улюбленець нагадає вам про те, що потрібно підійматися, готувати сніданок і займатися корисними справами.

– Чоловік, у якого є дамашній улюбленець, буде мати більше прихильниць жіночої статі. Жінки вірять, що якщо чоловік добре доглядає за тваринкою, то це означає, що він дуже добрий та дбайливий.

– Ваше психічне здоров’я однозначно покращиться. Вчені дійшли висновку, що 85% з тих, у кого в домівці був пухнастий друг, позитивно впливає на їх психологічне самопочуття. Коти допомагають людям справлятися зі стресами.

– З цими пухнастими улюбленцями вам ніколи не буде самотньо. Кішка навчить вас піклуватися, годувати її, вчасно чистити лоток, а ще обов’язково заставить вас бавитись з нею в ігри. Таким чином, ви завжди будите відчувати себе комусь потрібним.

– Котячий муркіт має добрий вплив на імунну систему. Річ у тому, що муркотіння схоже на лікування ультразвуком, яке прискорює загоєння ран, зростання і зміцнення кісток. Коти також здатні полегшувати біль у суглобах.