Перейти до вмісту

7 ознак того, що ви знайшли ідеальну пару для себе.

Коли ви, нарешті, знайдете свого супутника життя, ви відчуєте до мозку кісток, що вам більше не потрібно нікого шукати. Кожен заслуговує любові, але це не означає, що це дається легко. Зазвичай ми натикаємося на неї, коли взагалі не шукаємо відносин. Звичайно, не всі вірять в споріднену душу, але дослідження показують, що у людей більш щасливі відносини, коли вони розглядають свого партнера як єдиного для себе.

У цьому є сенс, тому що, якщо ви відчуваєте, що ніхто інший ніколи не зможе зрівнятися з вашою коханою, ви не відчуєте необхідності шукати відповіді на запитання “а що, якщо” про інших потенційних партнерах. Ви отримаєте мирне задоволення від усвідомлення того, що знайшли абсолютну любов в своїй другій половинці. Однак ми не завжди знаємо, коли зустріли потрібну людину. Ваша інтуїція може сказати вам, що ви знайшли свого ідеального партнера, але вам може знадобитися ще якесь підтвердження.

1. Коли ви разом, ви не думаєте про інших

Зверніть увагу, як ви поводитеся з партнером в барі чи ресторані. Ви озираєтеся по сторонам, щоб подивитися, хто ще поруч? Замислюєтесь, хто може побачити вас разом? Або ви просто задоволені, що ви вдвох, і навпаки хочете, щоб вас помітили з ним або з нею?

2. Партнер радіє вашим успіхам

Щира радість за ваші досягнення – ознака міцних стосунків. Для цього партнер повинен бути задоволений своїм життям. Тоді він буде радіти вашим успіхам разом з вами.

3.Розмова на одній мові
Наявність партнера, який розуміє ваші емоції і спосіб пояснення, допомагає вам відчувати себе більш помітним і почутим у відносинах. Якщо ви постійно відчуваєте, що партнер вас неправильно розуміє і відчужує, ви, ймовірно, не захочете залишатися з ним занадто довго. Однак, коли ви зустрічаєтеся зі своїм партнером на все життя, він ніколи не змусить вас відчувати себе покинутим або самотнім. Для них пріоритетом є задавати глибокі питання і уважно слухати вас в розмові.

У вас обох може бути однакове почуття гумору або, можливо, схожий погляд на світ, що дає вам такий зв’язок, як ніхто інший.

Читайте також:

4. Партнер не намагається вас змінити

Якщо партнер намагається змінити вас або не приймає таким, яким ви є, – це ознака того, що людина любить контролювати інших. Він чи вона ніколи не буде ставитися до вас з повагою.

5.Почуття безпеки
Вам більше не потрібно приховувати частинки себе або бажати зустріти когось, хто вас розуміє. У цій людині ви знайшли все, що вам потрібно, і він змушує вас відчувати себе в безпеці фізично, морально і емоційно. Вони обговорюють з вами проблеми, вислуховують вас, коли у вас був поганий день, і захищають вас до краю Землі. Коли ви зустрінете свою другу половинку, ви дізнаєтеся це по тому, наскільки серйозно вони ставляться до відносин.

Ваш партнер на все життя захоче зробити все можливе, щоб зробити вас щасливим, тому що він щиро любить вас і піклується про вас. У них немає бажання заподіяти вам шкоди і вони зроблять все, що в їх силах, щоб дати вам життя, яку ви заслуговуєте. У вас є відчуття внутрішнього спокою у відносинах. Коли ви зустрічаєтеся з людиною, яка хоче піти ва-банк і буде стояти на вашому боці, долаючи добро і зло, ви знаєте, що пов’язані зі своєю коханою людиною.

6. Партнер вписується у ваше життя

Подумайте, перетинається життя партнера з вашим за межами стосунків. Ладнає він з іншими людьми у вашому житті? Ладите ви з його друзями і рідними? Чи є у вас спільні інтереси і заняття? Якщо так, це хороший знак.

7. Партнер вас слухає

Добре, якщо партнер щиро цікавиться вашим життям і уважно слухає, коли ви говорите. А також пам’ятає, що ви розповідали про себе. Якщо ж він майже завжди говорить тільки про себе, не питає про вас, не прислухається до ваших слів, навряд чи він зацікавлений в вас. Йому просто потрібно висловитися.