Перейти до вмісту

7 причин які вказують, для чого потрібно робити перестановку в квартирі.

Змін – їх требують наші серця із  регулярністю, особливо в міжсезоння. У невиразний сірий час ніби душа втомлюється дивитися навколо, хочеться чогось новенького, як-то підбадьорити навколишнє оточення. Якщо ремонт – це занадто масштабно, зробіть перестановку. І не тільки заради оновлення інтер’єру – є й інші плюси у цій затії.

1.Психологічне розвантаження

Вчені багато років тому довели, що зміна роду діяльності позитивно позначається на функціонуванні нервової системи людини. Щоб знімати щоденну напругу, яка накопичується і збільшується, зовсім необов’язково вживати алкоголь або велику кількість різноманітних солодощів. Більш того необов’язково навіть відвідувати спортзал або заняття танцями, хоча не варто цим нехтувати. Відмінного результату можна досягти за допомогою перестановки.

Після цього звичні кімнати виглядатимуть по-новому, викликатимуть більш позитивні емоції. Пересуваючи меблі з одного місця на інше, можна домогтися наступних результатів:

• провести справжнє психологічне прибирання;
• позбутися речей, які викликають важкі спогади і думки;
• викинути старі непотрібні речі;
• звільнити простір, в якому буде легше дихати.

Нові враження, які отримує людина від оновленого приміщення, можуть стати потужним поштовхом для звільнення від нагромадженого негативу і негативних думок. Більш того фізичні зусилля, які будуть додаватися при пересуванні меблів, змусять мозок мислити більш інтенсивно, тіло насититься киснем. Перестановка в квартирі – ідеальна можливість для перезавантаження свідомості.

2.Оновлення інтер’єру

Змінити обстановку – недешеве задоволення. Далеко не кожен зможе дозволити собі позбутися від обридлих меблів, замінивши їх на нові модні дизайнерські предмети. Незважаючи на відсутність такої можливості, зовсім необов’язково продовжувати проживати в одноманітності. Щоб отримати нові емоції, цілком достатньо поміняти вже наявні в розпорядженні меблі місцями. Ретельне продумування плану дій, а також комбінацій перестановки – відмінне тренування для мозку.

Отже, щоб змінити навколишній простір, зовсім не обов’язково купувати нові дорогі меблі. Цілком несподіваних рішень можна домогтися за допомогою наступних ідей:

• поділ кімнат шафою або перегородкою;
• установка масивного дивана на інше місце;
• покупка нових недорогих інтер’єрних аксесуарів;
• розставляння колірних акцентів – диванних подушок, килимків і штор.
Досить витратити відносно невелику суму, 2-3 години часу, можна отримати ідеальний засіб від нудьги, а також від одноманітності буднів.

3.Покращення здоров’я
Мова не тільки про те, що у нас може боліти голова або дошкуляти алергія через пил, яку через дивана просто так не дістанеш. Це ще й рішення проблеми з безсонням, наприклад, якщо ліжко стоїть в «неправильному» з енергетичної точки зору, як слід в квартирі відпочити не вийде. Поганий сон, на жаль, позначається на всьому нашому житті. А робоче місце поруч з ліжком створює дисонанс між енергією праці і відпочинку, так що їх теж варто рознести по різних кутах, а краще – кімнатах.

4.Фінансове благополуччя
Грошова енергія в квартирі зосереджена на кухні. Тут важливо розділяти різні стихії: вогню і води, наприклад. Якщо вірити феншуй, енергія фінансового благополуччя страждає, якщо плита стоїть поруч з раковиною, а холодильник – поруч з обігрівачем або мікрохвильовкою. А адже нерідкі такі рішення, коли СВЧ-піч стоїть прямо на холодильнику.

Читайте також:Повчальна проповідь священника. Гроші потрібні всім, але хто їх найбільше потребує?

5.Енергетична чистка

Багато послідовників східної філософії фен-шуй відмінно знають, що для повернення гармонії в сім’ю, для зміцнення здоров’я, для підняття настрою в проживаючих в приміщенні, потрібно не просто провести перестановку, але розставити її відповідно до правил фен-шуй. Говорячи іншими словами, меблі необхідно ставити в такі місця, де будуть дотримуватися закони гармонії. Таким чином, можна буде непросто отримати нові позитивні враження, але привернути в будинок благополуччя.

Енергетичний баланс, побудований в приміщенні, максимально позитивно позначиться на організмі людини. Головне дотримуватися наступних правил:

1. Щоб позитивно використовувати стихію вогню, побутові предмети і предмети, що нагріваються необхідно розставляти подалі один від одного. Якщо зосередити їх в одному місці, є ризик зіткнутися з дуже сильним випромінюванням електромагнітних полів, яке пригнічує психіку.

2. Елементи Землі автоматично несуть з собою затишок, проте необхідно позбавлятися від зайвих подушок, пледів, накидок і чохлів. Великий обсяг не функціональних запорошених речей не тільки захаращує простір, робить безлад, але і забруднює енергетичні потоки, не дає приміщенню самостійно оновлюватися енергетично.

3. Елементи металу здатні активізувати легкість мислення, а також фантазію. Щоб домогтися цього, в процесі перестановки, необхідно звернути увагу на креативність. Особливу увагу рекомендується приділити робочому місцю. Якщо розташувати в незвичному, але комфортному місці стіл, оточивши його зручними полицями, можна розбудити в собі справжнє натхнення.

4. Стихія води в змозі відкрити потоки у творчих людей. Досить у ванній провести невелику перестановку, викинути зайві речі і можна буде отримати задоволення від зовнішнього і внутрішнього оновлення.

5. Енергія дерева ідеально гармонізує з усіма іншими природними елементами. Головне використовувати меблі з натурального дерева таким чином, щоб вони не затемнювали кімнату, не перекривали потоки природного світла.

Якщо слідувати перерахованим правилам східної філософії, можна не тільки оновити інтер’єр приміщення, але отримати справжнє емоційне зцілення.

6.Активація життєвих змін

Якщо кожен день є практично повною копією попереднього, подібна низка сірих буднів у будь-якої людини може викликати негативні думки і депресію. Якщо настрій ніяк не вдається змінити, варто активувати життєві зміни за допомогою перестановки в квартирі. Займаючись пересуванням меблів зі звичних місць, можна підсвідомо знайти більш комфортні зони для сну, відпочинку і творчості. Особливо чутливі люди можуть виявити нехороші місця, які погано впливають на стан людини.

Недосвідченій людині досить складно буде виявляти такі ділянки, але якщо перестановку меблів здійснювати частіше, можна буде без проблем почати розпізнавати сприятливі і несприятливі місця для виконання тих чи інших функцій.

7.Позбавлення від самотності
Прихильники феншуй кажуть, що дуже важливо дотримуватися хоча б деякі правила цього древнього вчення. Наприклад, правильно поставити ліжко – вона не повинна стояти ногами до дверей або уздовж стіни. У дальньому кутку спальні обов’язково повинні бути два парних предмета: вази, квіти (відповідні для спальні), свічники – що завгодно. Це притягне до вас другу половинку.