Перейти до вмісту

8 звичок, які приведуть вас до успіху.

Ми всі хочемо бути успішними в житті. У всіх є цілі, які ми дуже хочемо досягти. Це можуть бути навчальні, фінансові, медичні або спортивні цілі. Перш за все, нам потрібно що-небудь робити, виконати якісь дії, які можуть наблизити нас до досягнення успіху. Ці дії слід повторювати щодня, поки вони не стануть звичкою. Але не всі щоденні вчинки можуть сприятливо впливати на наше життя. Одні можуть допомогти в досягненні мети, а інші можуть нашкодити вам в житті. Погані звички можуть перетворитися в негативний, шкідливий спосіб життя, тоді як хороші звички можуть допомогти вам створити повноцінне, чудове життя. Якщо ви все-таки хочете домогтися успіху, то ось ці звички, які вам потрібно розвивати.
1. Виділяйтеся своїми ідеями, а не добротою

Так, вам не здалося, доброту в резюме не запишеш. Емілі Хоу, корпоративний гендерний стратег і тренер для амбітних жінок, каже, що жінкам на робочому місці варто припинити виконувати роботу по дому. Напевно в кожному офісі знайдеться жінка, яка на добровільних засадах оформляє вітальні листівки, бігає за квітами у дні народження, організовує громадські заходи, і все за рахунок свого робочого часу, який можна використовувати більш ефективно. «Спроба бути хорошим на робочому місці не принесе вам підвищення, — каже Хоу. — Сильні ідеї або ініціативи, пов’язані з бізнес-цілями бренду, стануть більш ефективним вкладенням у своє майбутнє».

2. Залишайтеся допитливими

 

За словами психолога-організатора Нори Абдоун, допитливість — це звичка, що проявляє інтерес і мотивацію. Це також попередник інновацій, особливо на робочому місці. Абдоун радить ввести звичку ставити запитання під час нарад або після, трохи поміркувавши над запитаннями. Цікавість і акт ставлення запитань допомагають зв’язати, здавалося б, не пов’язані між собою проєкти і розглянути ідеї з іншої точки зору.

3. Навчіться ділитись енергією та формуйте позитивне мислення

 

Успішні люди рідко скаржаться на «невдалий понеділок» або відповідають «я не знаю», коли їх запитують, що робити далі. Шефалі Райна, засновник Alpha Lane Partners, вважає, що успішні люди формують у себе звичку ділитися енергією з іншими, заряджати їх, надихати. Це, у свою чергу, породжує ефективний обмін енергією, і ви самі заряджаєтеся від колег.

Коли ви запитаєте лідерів і топменеджерів, хто їхні найкращі співробітники, вони вкажуть на людей у своїй команді, які налаштовані позитивно, здатні об’єднувати людей навколо ідеї чи проєкту і співпрацювати з іншими, щоб знаходити рішення. Хочете змінити думку про себе як про співробітника на краще? Райна радить змінити ваше ставлення до колективу і до роботи: частіше діліться хорошими моментами, залучайте колег до проєктів, надихайте на створення нових ідей, і вам усе вдасться.

Читайте також:Як правильно давати паради та як стати хорошим порадником. 8 дієвих порад.

4.Плануйте свій день напередодні

Неправильно спланований день призводить до невдач. Ми це чули в розмовах уже не раз і всюди, і це правда. Легко розсіяти увагу, коли у вас немає чіткого розпорядку дня. Якщо ви не плануєте, як буде проходити ваш день або тиждень, то у вас не буде ніякого сенсу в досягненні вашої цілеспрямованості. Такий спосіб життя не сприяє успіху. Щоб цього уникнути, у вас завжди повинен бути план на кожен день. Найпростіший план – це список справ. Запишіть всі дії, які ви сподіваєтеся виконати протягом дня ввечері напередодні. Це допоможе вам розумово і фізично підготуватися до його виконання. Як приємно, коли на наступний день задзвонить будильник, і ви прокинетеся вже з певними цілями. Навіть якщо раптом виникнуть якісь непередбачені обставини, ви вже зможете до них пристосуватися, намагаючись далеко не відхилятися від свого денного розпорядку. Планування вашого дня – це звичка, яка веде до успіху.

5. Демонструйте результати

 

Кожен із нас виконує свою роботу, і часом ніхто цього не помічає. Так буває. Але вам доведеться навчитися демонструвати свої результати роботи. На зборах за підсумками місяця не посоромтеся сказати про свої досягнення і про те, як вони вплинули на загальний результат у компанії. Головне, закріпити цей результат, роблячи все послідовно і регулярно.

6.Встановлення позитивного менталітету

У житті головне – це як ви до неї ставитеся. Позитивне ставлення веде до позитивного життя. Ставлення впливає на те, як ви бачите світ навколо себе. Його можна розглядати об’єктивно. Позитивне ставлення до життя допоможе вам побачити всі блага і можливості навколо себе. З іншого боку, негативне ставлення приведе вас до похмурих наслідків і загибелі. Якщо ви хочете добитися успіху, то вам потрібно розвивати позитивне розумове ставлення. Це основа, яка допоможе вам залишатися мотивованими. Те, що відбувається в нашій голові, в нашому розумі – це, в основному, думки. Позитивні думки розширюють можливості для вашого розуму. Навіть коли все навколо виглядає жахливо, зосередьтеся на підтримці позитивного світогляду. Ця звичка допоможе вам відмовитися від негативу і швидше досягти своїх цілей.
7. Говоріть «ні»

 

За словами Лори Хендрік, аналітика агентства «Кар’єра і робоче місце», навіть успішні люди досягають певних своїх можливостей. Хендрік зазначає, що, як правило, люди не можуть сказати «ні» та беруть на себе все. Через що частина роботи виконується погано, і працівник скаржиться іншим на те, як він перевтомлюється. Тому, якщо ви відчуваєте, що вам реально не під силу якесь завдання, краще все ж від нього відмовитися, ніж зробити абияк чи вигоріти від роботи.

8. Подумайте про декілька рівнів у вашій кар’єрі

 

Бізнес-коучі рекомендують усім висококваліфікованим (і тим, хто прагне до успіху) фахівцям зрозуміти для себе, яку роботу вони хочуть отримати надалі в цій компанії. Якщо ви зможете сформувати мету й образ посади, яку хочете отримати, вам буде легше підготуватися до неї. Постарайтеся брати на себе проєкти, які приведуть до цієї позиції.

 

Важливо запам’ятати Успіх – це те, що не може вас самостійно переслідувати. Необхідно бути цілеспрямованою людиною і вчитися досягати поставлених цілей. І ви станете таким обов’язково. У наведеному вище керівництві ви дізналися про звички, які необхідно розвивати, щоб привернути успіх у ваше життя. Це загальноприйняті звички, які допоможуть вам залучити будь-який бажаний успіх. Почніть виробляти їх прямо зараз і спостерігайте, як ваше життя почне змінюватися на краще.