Перейти до вмісту

9 порад звільнитись від комплексів і стати “душею компанії”.

У будь-якій компанії є ті, хто піднімає всім настрій, заряджає позитивом і ті, кому дзвонять і кличуть на всі зустрічі.

Якщо ти не одна з таких – це можна виправити. Не потрібно нарікати на те, що ти не дуже комунікабельна і не найяскравіша. Є кілька хороших і дієвих способів вивести мистецтво спілкування на новий рівень. Розповідаємо про те, як стати трохи розкутіше в спілкуванні і наблизитися до звання “душа будь-якої компанії”.

Спробую дати кілька практичних порад, як же все-таки можна стати «душею компанії».

1Не бійтеся бути собою
Висловлювати свою думку – це дуже важливо. Якщо ти не боїшся проявити свою індивідуальність – ти не схожа на інших. Саме ті люди, які відрізняються і приваблюють інших.

2.Розслабтеся! Причому в буквальному сенсі – і фізично, і морально. У вас на подібних заходах повинна бути одна мета – відпочити (зовсім не означає, що ви повинні завалитися на диван і проспати весь вечір). Відпочити в хорошому сенсі слова. Ваш робочий день вже позаду, разом з ним і всі проблеми повинні залишитися на робочому місці.

3.Веселіться! Влийтеся в загальні веселощі. Нікому не сподобається, якщо ви забилися в куток дивана і сидите весь вечір зі старим сімейним альбомом.

4.Будьте менш депресивною
Твій поганий настрій відбивається на всіх, хто знаходиться з тобою поруч. І якщо в присутності близьких друзів ти можеш дозволити собі не бути “міс посмішка і оптимізм”, то іншим може не сподобатися твоє вічне смуток. Пам’ятай, що навіть історії про труднощі на роботі або про втому можна розповісти як кумедні історії. Це ж класика всіх стендапів!

5.Розкрийте свої таланти! У будь-якої людини є свої приховані таланти. Якщо ви граєте на гітарі, знаєте купу різних анекдотів або вмієте рухати вухами – поділіться своїми талантами з оточуючими. Зробіть свій внесок в загальний настрій вечора. Адже не зобов’язаний хтось постійно веселити вас. Якщо ви сидите з нудним виглядом, незабаром це всім набридне і вам загрожує провести вечір в гордій самоті.

Читайте також:Притча про душу. Будьте такими, як ці квіти — демонструйте красу своєї душі тим людям, яким ви дійсно важливі.

6.Забудьте про свої проблеми! Звичайно, важко сидіти і з веселим видом розповідати анекдоти, коли у вас горять поставки дефіцитного товару або на носі річний звіт. Однак непорушний закон подібних заходів: про роботу ні слова! Інакше ваш відпочинок перетвориться в виробничу нараду з усіма витікаючими наслідками.

 

7.Удосконалюйтеся! Якщо ваша мета дійсно стати «душею» будь-якої компанії – доведеться трохи попрацювати.

• Завчіть кілька унікальних (нестандартних) тостів. Бажано постійно оновлювати їх зміст (інформації – море).
• Підпишіться на розсилку анекдотів. Найважче – запам’ятати їх.
• Не менший талант потрібен, щоб зуміти розповісти анекдот. Хоча можна потренуватися вдома перед дзеркалом.

Суворе попередження: анекдот завжди повинен бути доречний! Недоречно розказаний жарт – така сама ознака поганого тону, як неправильно підібрана краватка.

8.Будь впевненою в собі, а не самовпевненої
Це два терміни, баланс між якими ледь видно, а тримати цей баланс вміє далеко не кожен. Вся справа в тому, що твоє зарозумілість має бути на рівні дозволеного. Не намагайся зайвий раз розповісти, що десь тебе вважають найкрасивішою, а десь найрозумнішою. У будь-якому випадку, люди роблять висновки з особистих спостережень, а не з твоїх розповідей.

9.Не дивуйтеся! Подолайте свою сором’язливість. Навколо вас такі ж люди, як ви. Зі своїми комплексами, проблемами і таким же вихованням. Просто їх відміна від вас в тому, що вони прийшли відпочити. Налаштуйтеся на веселий лад.

Стати «душею компанії»! Якщо вже волею доль вам довелося потрапити на вечірку, будьте в своїй тарілці! Розважайтеся, розважайте оточуючих, веселіться (не маю на увазі напиватися!). Розповідайте анекдоти, співайте під караоке, і вас чекає блискучий успіх.