fbpx

А нещодавно, я прочитала в телефоні чоловіка досить неприємну переписку. Виявляється, що він вже протягом трьох років успішно живе на дві сім’ї.

Моя бабуся завжди говорила мені про те, що зі своїм чоловіком потрібно бути щирою та відвертою. Вона ставила мені у приклад свої відносини з дідусем, з яким вони завжди йшли нога в ногу.

Але не все відбувається так, як тобі цього хочеться. Це я почала освідомлювати тоді, коли мені зрадив мій перший хлопець, ще в студентські роки. Згодом, я покохала ще раз, вийшла заміж та пішла в декрет. Перед появою  дитини я працювала на фірмі в мого колишнього однокласника. Він займався виготовленням різноманітних меблів, робота приносила мені задоволення та стабільний дохід. Я не хотіла довго залишатися в декреті. Вже через два роки, я відправила синочка в дитячий садочок. І згодом я дізнаюся про те, що в фірми є фінансові труднощі, керівництво хоче скоротити штат і я виявилася в їх числі.

Але я вирішила не опускати руки і почала працювати ніби за трьох. Я прагнула, щоб бізнес мого однокласника знов почав стабільно працювати. Мої старання помітили та гідно оцінили. Фірма з часом знов стала затребуваною.

Читайте також 3 секрети древніх мудреців, які допоможуть стати щасливим

Мені запропонували підвищення. Зарплата виросла в 4 рази. Вдома, я одразу похвалилася своєму чоловіку про те, що мене підвищили, але вирішила не говорити, що й моя зарплата помітно зросла. Правду знав лише мій шеф.

З того часу прийшло приблизно шість років. Я завжди відкладала половину суми на майбутню квартиру для свого синочка. Я вважаю, що це було досить правильне рішення. Я не витрачала гроші направо та наліво, а відкладала на майбутнє.

А нещодавно, я прочитала в телефоні чоловіка досить неприємну переписку. Виявляється, що він вже протягом трьох років успішно живе на дві сім’ї. Я вирішила нічого не виясняти, а просто спокійно подала на розлучення. Ось такий у мене гіркий досвід. Мені навіть страшно подумати про те, щоб я зараз робила з синочком, якби не створила для нас «подушку безпеки». Тепер я впевнена у своєму майбутньому і раджу всім вчиняти аналогічно.

facebook