Перейти до вмісту

А основне, що Оля у такому випадку точно не зможе претендувати на його житлову площу.

У молодості я дуже покохала одного  чоловіка. Від нього маю сина, про якого він навіть і не знає. Точніше зовсім не хотів знати.  Заміж я так і не вийшла, хоча чоловічої уваги у моєму житті було вдосталь. Проте я твердо вирішила, що житиму для свого сина, а не для себе.

Андрійко виріс, я всіма силами його вивчила, і він вже заробляє сам на себе. Нещодавно він познайомив мене із своєю дівчиною. Гарна, скромна і в міру повна дівчина. Наче йому і підходить, мають спільні інтереси.

Однак при знайомстві Оля одразу ж повідомила, що вони із Андрійком вирішили купити власне житло в кредит. Я її запитала, чому вони не можуть орендувати квартиру, чи жити у мене, чи у її батьків. Ольга сказала, що батьків вони тіснити не збираються, орендувати – це не по-чоловічому. Адже справжній чоловік повинен забезпечити дружину власним житлом.

Читайте також Домашній сир 

О, мало не забула. Одруження буде лише після того, як мій Андрійко повністю виплатить кредит. Через кілька днів син мені розповів, що у Олі є власна квартира, у якій якраз робиться ремонт. Вона на неї заробила сама. Тільки от жити там вони не будуть. Вона її здаватиме, а виручені кошти буде витрачати на себе.

Я запитала у сина, а чому б не платити за кредитом із цих грошей, але він і чути нічого не хотів. Він у мене дуже самостійний. Вирішив, що сам – то сам. А Ольга ще й долила йому масла у вогонь.

Маю надію, що у нього все вийде і він за три-чотири роки розпрощається із кредитом. У свою чергу я йому буду допомагати чим зможу, адже це моя дитина. Та й він квартиру оформить на себе до одруження із Олею, тому вона на неї претендувати не зможе.

Хоча, я от думаю запропонувати сину, що кредит я оформлю на себе, і квартиру відповідно теж. А платити за неї буде він. У мене зарплата менша і відсоток кредитування відповідно буде меншим, мабуть. А основне, що Оля у такому випадку точно не зможе претендувати на його житлову площу. Не знати що їй в голову прийде. А так мій син буде застрахований, щоб не залишитися босоніж.