Перейти до вмісту

А от проблеми почалися з того, коли мій чоловік почав просити вкласти свої кошти в його бізнес.

Моя сім’я була не дуже заможною, тому з дитинства я завжди старалася заробити самостійно на власні проблеми. Працювати почала рано і вже з 16 років відкладала кошти. Після свого повноліття я влаштувалася касиром в супермаркеті й вже відтоді мала звичку мати заначку. Мені так спокійно жити, коли я знаю, що маю певну відкладену суму, як то кажуть на “чорний день”.

От пройшло вже десять років, працюю я на непоганій посаді і, звичайно, за всі ці роки назбирала непогану суму. А от проблеми почалися з того, коли мій чоловік почав просити вкласти свої кошти в його бізнес.

Ще маленькою я пам’ятаю, як батько вигнав матір з двома дітьми на вулицю, як вона тяжко гарувала днями і ночами, а ми були просто кинуті напризволяще. Батько так більше і не з’явився в нашому житті. Тому з того часу я розуміла, що можу опиратися лише на себе, а ця сума була моєю “подушкою безпеки”.

Читайте також Плакати за чоловіком, який не оцінив моїх старань, не буду.

В житті всяке може трапитися: зараз чоловік мене кохає, а завтра знайде іншу, а я з пустими руками. А так маю свої кошти, тому жила спокійно, бо знала, що не пропаду. Після кризи в країні, інфляції, я вирішила придбати нерухомість, адже вважаю, що це надійний спосіб зберегти заощадження.

Правда, моя матір знала про те, що я відкладаю кошти, і розповіла це все Арсену. Тоді ми ще не були одружені, а матір була впевнена, що Арсен зі мною лише з корисливих цілей. Ніби то він хоче мене тільки через те, що я маю гроші. Та й вона сама неодноразово це йому говорила.

От пройшло вже два роки після одруження, а Арсен згадав про мою “заначку”. Всі його попередні ідеї створити власний бізнес провалилися і зараз у нього знов безглуздий план, на який він просить у мене кошти. Він аргументує це тим, що ми подружжя – і всі наші гроші є спільними. Але мені дуже страшно довірити свої заощадження чоловікові, бо я не впевнена, що він не пустить їх по вітру.

Тоді ми стали дуже конфліктувати, а зараз Арсен взагалі мені заявив: або я даю йому хоча б частину на бізнес, або він подає на розлучення.