Перейти до вмісту

А потім колега по роботі запросив мене на побачення і я сказала чоловікові, що піду, а ми з ним мусимо подавати на розлучення.

Якось до мене підійшов чоловік і заявив те, чого я ніяк не очікувала почути:

– Слухай, Рито, а чого ти не можеш виглядати як ота дівчина з фільму, що ми вчора дивились після вечері? Я подивився в Інтернеті. Їй аж 45 років, а виглядає максимум на 32.

– Так ось як ти заговорив!? Цікаво…

Мого чоловіка звуть Дмитро. Часто я помічала в ньому таку звичку змінювати свої рішення, вподобання, переконання. Сьогодні одне, завтра інше. Сьогодні він зворушується під час мелодрами, завтра стальний як камінь і заявляє мені бути як Олеся із серіалу.

Та ось мене дивує таке ставлення. Мені 33 роки і я працюю . До цього часу маю двох донечок. В шлюбі ми вже 13 років і якось так я звикла розводити господарство, доглядати за ним, щоб було усе своє. Також сім’я любить смачно поїсти, стараюся догоджати всім із улюбленими стравами. Тож логічно, що після всіх цих занять часу на себе просто не залишається.

Читайте також Якось так склалося, що від батьків мого чоловіка я ніколи не мала поваги

Я не хочу комусь щось доводити, та мені здається, що я нормально виглядаю на свій вік. Але інколи також закрадається думка, що можна було б і краще доглядати за собою.

Та от саме зараз в моїй голові дозріла ідея. Вранці сказала чоловікові, що вирішила все ж наслідувати ту акторку. Доведеться йому дати свою банківську карту, аби я могла купити такий же шикарний наряд. Очі Діми засвітилися. І карту дав, і до торгового центру підкинув.

На той момент стало дещо образливо. Стільки років я економила на всьому, старалась заради сім’ї, собі багато у чому відмовляла, щоб зараз чоловік дозволяв мені так легко тринькати гроші на створення образу з його голови.

Та я вирішила, що такого я йому точно не пробачу і аж ніяк не забуду. Я взяла карту і пішла по магазинах. Там в мені прокинувся шопоголік і я сама того не помітила, як витратила всі кошти, що були. Якби ви тільки бачили, яка дама приїхала додому на таксі. Гарна зачіска, вишуканий манікюр і педикюр, модний макіяж.

А скільки ж пакетів було у моїх руках. Особливо подобалась нова білизна і халатик. Чоловік намагався загравати зі мною, та я, не змивши макіяж, сидячи заснула на дивані.

Наступного дня я почала розбирати речі, вдягнула шкіряні штани і леопардову блузочку. Не хотілося в такому вигляді виходити на роботу, та пересилила себе і пішла так заради сім’ї.

Там я привернула увагу всіх колег і клієнтів. Так я жила ще декілька тижнів. Чоловік вже не міг розрахувати грошей з такими то витратами.

А потім колега по роботі запросив мене на побачення і я сказала чоловікові, що піду, а ми з ним мусимо подавати на розлучення. Адже та сама акторка нещодавно заявила про розлучення із своїм чоловіком.

І ось тепер мій Діма кричить, що все відміняється. Більше ніяких нарядів відкритих, ніяких манікюрів і зачісок. Та я із посмішкою сказала, що пізно вже щось змінювати. Тож і не знаю, чи варто припиняти цю гру?!