Перейти до вмісту

А потім, як грім серед ясного неба, дізналася жінка , що у її чоловіка  є інша .

Софії 40 років. 20 років вона жила з чоловіком, мала міцну сім’ю, в якій народилося двоє діток.

Коли зіграли весілля, Софія з чоловіком поїхали до нього в село, там і стали жити.

Жінка працювала продавцем в магазині, а чоловік – водієм сільського автобуса. Подружжя жило душа в душу, все друзі та родичі їм заздрили.

А потім, як грім серед ясного неба, дізналася жінка , що у її чоловіка  є інша . Дівча, можна сказати, 24 роки.

Симпатична, з хорошої сім’ї, з освітою, з хорошою роботою. А чоловік у Софії, мав вже 45 років, лисий, невисокого зросту, простий водій. Що вона в ньому знайшла? Всі досі гадають.

Врешті Софія не витримала такого сорому, і сама на розлучення подала. І до своїх батьків з дітьми переїхала. Чоловік і не намагався зупинити їй, весь у своїй новій любові розчинився. Наче помолодшав, повеселішав, ходив з високо піднятою головою по селі.

Довго Софія плакала, страждала, чоловіка дуже любила. Людина, яка стала їй за стільки років близькою та рідною, тепер далеко, тепер не з нею.

Читайте також: – Ех, свахо, вашій доньці дуже з моїм сином пощастило. Он який він у мене красень. А Оксана ваша теж дівчина, звичайно, хороша, але з бідної сім’ї.

Батько хоч і радий був, що і дочка з ним, і внуки, але спокійно дивитися не міг на свою доньку, адже бачив, що вона сумує за чоловіком. Софія постійно говорила, що якби чоловік вибачився, якби покликав назад до себе, то жінка відразу б пробачила і на крилах до нього полетіла. Але не покликав, і вибачатися теж не думав навіть.

Але час найкращий лікар, влаштувалася Софія на роботу, син навчатися пішов, дочка в школу пішла. Подруги з’явилися, робота трохи дурні думки забирала.

У колишнього теж все добре: одружився на своїй коханій, дитина є, але й старшим дітям допомагав. Запрошував їх до себе в гості, але лише син один раз поїхав, донька відмовлялася.

Та минуло 3 роки, і став колишній чоловік Софії телефонувати. Став говорити, що сумує, що дурість тоді вчинив, що сивина в бороду, що погано йому з молодою дружиною, інтереси різні, поговорити ні про що, благав повернутися.
Сказав, що розлучиться і знову на Софії одружується. Але жінка йому відразу відмовила, сказала, що хоч і самотня вона зараз, але до нього більше не повернеться, охолола, став він для неї чужою людиною. Не змогла пробачити зраду.

Та й у батьків їй добре, переїжджати не хоче. А як там тепер колишній чоловік, їй абсолютно байдуже. Тепер вони зовсім чужі люди.