Перейти до вмісту

А ще я жила в постійному страху, що в один прекрасний день дружина мого коханого з’явиться у мене на порозі і влаштує розбірки. І мені довелося зустрітися з його дружиною при дуже неприємних обставинах

Понад сім років я зустрічалась з одруженим чоловіком. Подруги мене не розуміли, а батьки засуджували. Життя в мене не склалось належним чином, тому такі стосунки мені підходили. Ще однією особливістю було те, що я не могла мати дітей. Ці та інші обставини змусили мене закохатись в Олега. Ми познайомились з ним на тренінгу, адже обоє маємо власні бізнеси. З початку наших стосунків, я навіть не догадувалась, що у нього є дружина та діти. Проте, коли я дізналась про це, то діватись було нікуди.

Наші стосунки були просто чарівними. Ми часто подорожували, ходили в ресторани і гарно проводили ас. Знаєте, що мені подобалось у ньому найбільше? Він ніколи не казав мені порожніх обіцянок. Він не обіцяв, що розлучиться з жінкою і візьме мене за дружину. За таку чесність я його дуже поважала. За деякий час його дружина дізналась, що він зраджує саме зі мною, але вони вирішили не руйнувати сім’ї заради дітей. Згодом, він мені ще й квартиру подарував! Проте, я постійно була на нервах, я жила в постійному страху, що в один прекрасний день дружина мого коханого з’явиться у мене на порозі і влаштує розбірки. І мені довелося зустрітися з його дружиною при дуже неприємних обставинах.

Читайте також Яку жінку обожнюють чоловіки

Проте мій Олег завжди мене відмежував від дурних думок і казав, що все буде добре. Історія з дружиною забулась і ми продовжували жити щасливо… До певного моменту. В Олега виявили рак, йому залишилось жити кілька місяців. Так, за кілька місяців я втратила кохану людину. Виявилось, що він залишив заповіт, де переписав частину свого майна на мене. Ще й квартиру, яку подарував на мене переписав. Ну і звісно, що жінка Олега це дізналась і почала вимагати від мене того, щоб я віддала їй усе, що він мені заповів.

Я, якщо чесно, проти. Нехай я була всього лише частинкою його життя, але також протягом семи років була з ним в горі і в радості, підтримувала у всьому. По-перше, я вважаю, що заслужила частину майна, а по-друге, це ж було його рішення. Яке право його дружина має оскаржувати його останню волю? Я вважаю, що хоча б квартиру маю отримати я. З іншої сторони, мені не дуже хочеться витрачати час та гроші на адвокатів і доводити справу до суду.