Перейти до вмісту

А склянку води мені завжди подасть людина, якій я за це заплачу, – сказала вона.

Я відразу звернула на неї увагу, адже вона виглядала надзвичайно стильно та доглянуто. На вигляд їй було не більше 65, проте коли ми розговорилися, виявилося, що їй вже за 70! Я навіть повірити у це не могла.

Вона розповіла мені про те, що заміж виходила двічі, але на старість залишилася сама. Перший шлюб закінчився розлученням. Вона з самого початку казала чоловікові, що дітей мати не хоче. Тоді він прийняв її точку зору, але після 30 вирішив ще раз підняти це питання. Він сподівався, що з віком в ній прокинеться материнський інстинкт й вона захоче дітей, але цього не сталося. Після чергової розмови вона вирішила розлучитися з ним.

Читайте також Завжди слідкуйте за тим, щоб ваш розум та душа залишались чистими та перебували у гармонії.

Вдруге вона вийшла за чоловіка, який вже мав дитину від першого шлюбу. Це були чудові стосунки, адже він ніколи не зачіпав тему дітей. Свою доньку він вже мав, а те, що друга дружина взагалі не хотіла дітей його не хвилювало. Проте прожили вони недовго, адже він загинув.

З того часу вона живе абсолютно сама у своєму великому будинку, проте стверджує, що самотність геть її не хвилює. Люди думають, що діти врятують їх у старості, завжди будуть поруч, але це не так. Всі вони виростуть і підуть будувати власне життя. Саме тому вона ніколи не хотіла дітей. Навіть зараз вона не жалкує про свій вибір. Ця жінка живе повним життям й отримує абсолютно все, чого бажає.

– А склянку води мені завжди подасть людина, якій я за це заплачу, – сказала вона.