Перейти до вмісту

А ви знали, що коли жінка змінює своє прізвище, то погоджується на нову долю.Нумерологія

Щоб вирахувати вібрації дати народження та ПІБ потрібно послідовно підсумовувати всі числа і привести їх до однієї цифри. Прізвище у жінки з народження одне, потім вона змінює його і це може суттєво вплинути на долю.

Вступаючи в шлюб, жінка приймає карму прізвища та роду чоловіка. І те, чи стане доля кращою або складнішою, залежить від самого роду.

Отже, додайте число, місяць, рік народження, числа імені та по-батькові, прізвища, приведіть результат до одного числа в діапазоні 1-9 і дивіться на результат.

Перша буква імені, прізвища та по-батькові має своє число (див. табличку).

Читайте також Cекрети ідеальних дружин

1 2 3 4 5 6 7 8 9
А Б В Г Ґ Д Е Є Ж
З И І Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У Ф Х Ц
Ч Ш Щ Ь Ю Я
Наприклад:

Іванова Марія Володимирівна (13.05.1990)

3 + 8 + 3 + 13 + 5 + 1990 = 2 + 0 + 2 + 2 = 6

Результати:
1 – Бажання лідерства, незалежність, здатність приймати рішення, певні чоловічі риси характеру.

2 – Готовність до партнерства, бажання і вміння працювати в команді, постійний пошук компромісу.
3 – Здатність словом досягати всього, чого хочеться, творче начало, товариськість, ентузіазм, оптимізм.
4 – Підпорядкування обставинам, старанність, готовність долати труднощі, небажання існувати за правилами.
5 – Бажання змінити місце проживання, партнерів і рід занять. Любов до екстремальних видів спорту, адреналіну. Боязнь відповідальності.6 – Пошуки максимально вигідної взаємодії, небажання спілкуватися, якщо вигода відсутня. Пошук гармонії і рівноваги, відповідальність за ближніх.7 – Прагнення до постійного аналізу, замкнутість, увага до дрібниць, пунктуальність.
8 – Тяга до влади і накопичення, бажання все міряти грошима, здатність правильно розподіляти фінанси, прагнення розпоряджатися сімейним бюджетом.
9 – Необхідність служити і підкорятися іншим – усвідомлено і вимушено. Нездатність приймати рішення, романтизм і мрійливість.

Прекрасно, якщо число імені до того, як прізвище була змінено, збігається з числом імені після заміжжя. Це свідчить про те, що людина ваша. Якщо ж щось не подобається і не підходить, можна взяти подвійне прізвище.