Перейти до вмісту

Адже неможливо відповісти на питання яку з дочок я люблю більше, вони обидві мені дорогі та рідненькі. Зараз я сама з себе сміюся, але я дуже щаслива і мої донечки також!

Чоловік мріяв про другу дитину. Але я не наважувалася. У мене була своя причина, про яку я йому ніколи не розповідала. Так минали роки. А через 15 років я зрозуміла, що дуже помилялася

Можливо, моя історія здасться комусь дуже дивною. Але, повірте, я хотіла бути дуже хорошою матір’ю, тому намагалася все прорахувати.

Ви знаєте, якось так склалося, що я дуже довго не наважувалася  на другу дитину. Причина не в тому, що я боялася, що мені нема на що буде її утримувати, чи за що годувати, адже чоловік заробляв дуже добре, а в тому, що мені не вистачить любові. Я думала про свою дочку, яка заповнювала все моє життя, і переживала, що раптом з’явиться малюк і мені доведеться ділити цю любов навпіл, і тоді на світі замість однієї щасливої людини буде дві нещасних дитини.

Я нікому не говорила про свої хвилювання, а лише знаходила більше причини, які були лише матеріальні: нестабільність в країні, невелика зарплата. Адже якби я сказала правду, то чоловік мене б не зрозумів.

Читайте також Коли її хлопець дізнався про дитину, він – втік.

І ось настав час, коли моїй старшій донечці виповнилося 15 років і вона пішла навчатися в сусіднє місто, стала все рідше бувати вдома, і я зрозуміла, що зараз саме час. Дочка вже велика, тепер навіть якщо їй дістанеться від мене менше турботи і уваги буде вже не так критично.

Появилось моє маленьке сонечко, і я відразу, в ту ж мить зрозуміла, що це найкраща дитина на землі, хоча якщо чесно, то вона була маленька і трішечки негарна. Ну ось, і полилася моя любов в нове русло. І яким же було моє здивування, коли через кілька днів, я усвідомила, що річка любові до моєї старшої дочки нітрохи не зменшилася.

Виходить, що всі ці роки, я дуже помилялася і даремно хвилювалася. Я ж думала, що любов ділиться на всіх, а виявилося все зовсім не так. Просто всередині мене з появою нової дитинки з’явилося нове джерело любові та добра.

І я зрозуміла, нарешті, що якщо у жінки п’ять, чи десять дітей вона всіх любить, але кожного по-своєму!

Адже неможливо відповісти на питання яку з дочок я люблю більше, вони обидві мені дорогі та рідненькі. Зараз я сама з себе сміюся, але я дуже щаслива і мої донечки також!