Перейти до вмісту

Адже так хочеться не помилитися і знайти того самого, єдиного і на все життя.

У пошуках кохання жінки часто задаються питанням: які вони, вірні чоловіки? Адже багато хто вважає, що вірних чоловіків взагалі не існує в природі, і вони терпляче прощають своїм обранцям численні інтрижки або вважають за краще зовсім не зав’язувати ні з ким серйозних стосунків.

А є ті, хто впевнений у своїй другій половинці на 100% і готовий посперечатися із заявами про невірність сильної половини людства. До слова, чоловіки не менше жінок турбуються з цього приводу і часом сильно сумніваються в своїх коханих. Як же зрозуміти, що твоя друга половинка буде вірною і завжди буде з тобою, що б не трапилося.

Читайте також США послабили санкції проти Росії

Відповідь криється в простій, але дуже глибокій притчі:

В горах жив мудрий старець, до якого приходили за порадою чоловіки і жінки перед весіллям або просто, перебуваючи в довгих пошуках вірного коханого. І всі ставили одне і те ж питання: «Як зрозуміти, що обранець не буде зраджувати і що з ним можна буде пройти рука об руку все життя і довіряти йому, не чекаючи зради з його боку».

Адже так хочеться не помилитися і знайти того самого, єдиного і на все життя.

І кожен отримував одну і ту ж відповідь:

«Вірність жінки проявляється, коли у чоловіка немає нічого. А вірність чоловіка проявляється, коли у нього є все».

Але чи дійсно для справжнього кохання потрібні випробування?

Адже людина досить складне створіння і їй властиво змінюватися протягом життя. І можливо, винні не обставини, в яких виявляється пара, а просто інші погляди і поняття, що склалися з плином часу.

Та й вірність залежить, скоріше, від моральних якостей людини і не підкоряється обставинам. Адже, якщо людина володіє високою моральністю, то йїйне прийде в голову зраджувати своєму обранцю і крутити роман за його спиною. Якщо вже й трапиться любов, то він вчинить чесно і розлучиться з людиною, не змінюючи і не обманюючи.

А потай, як правило, зраджують лише ті, у кого немає совісті. Але, в такому разі, ніякі гроші не допоможуть і ніякі обставини не зможуть змінити таку людину. Однак, сенс і частка правди звичайно в цьому висловлюванні є.

У всіх в житті бувають злети і падіння, які змінюють все. І в такі моменти загострюються всі емоції і почуття. Вихлюпуються назовні образи, розчарування, слабкості. До того ж, втрачаючи все, людина просто перебуває в стресі, і напруга емоцій, по-перше, не дає тверезо сприймати і оцінювати ситуацію, а по-друге, в такій ситуації завжди є відчуття, що десь краще.

Тому і руйнуються в таких обставинах найміцніші шлюби. Адже не впасти духом, піти далі разом, підтримати, пробачити, прийняти, зможе далеко не кожен, і вірність і відданість будуть тут одними з вирішальних якостей.

Чоловікам же, у яких є все, утриматися від чар іншої жінки не менш складна задача. Коли є можливість і навколо стільки спокус, лише найбільш вірні й надійні зможуть мислити тверезо і не піддатися цьому.

До того ж, коли чоловік домігся високого становища в суспільстві, має всі матеріальні блага і не відчуває нестачі в грошах, відразу знаходиться чимало охочих все це дістати. І дівчата йдуть на такі хитрощі, що очі розбігаються – одна краща за іншу: і розумниці, і красуні, і пироги печуть, і хрестиком вишивають. Звичайно в порівнянні з такими «мисливцями» може потьмяніти будь-яка.

Чоловікам, у яких все є, доводиться набагато важче. Адже попит на таких великий. У наші дні поняття любові і вірності трохи губляться, і все частіше молоді люди вважають за краще взаємні вільні стосунки. На форумах і в соцмережах можна часто зустріти міркування на тему стосунків, в яких зради вважаються нормою. Або висловлювання, що любов може існувати незалежно від вірності.

Плюс таку думку підігрівається відомими особистостями, які будують свої сім’ї на подібних стосунках і демонструють при цьому щасливе життя.

Але, на щастя, є й безліч інших прикладів міцних, красивих пар, які доводять, що вірність – це основа сім’ї та одна з найбільших цінностей.

Як би там не було, але справжні, міцні стосунки будуються на довірі. І якщо вона є, то немає ніякої потреби перевіряти такі відносини обставинами. А вірність – таке поняття, яке не залежить ні від обставин, ні від причин.