Перейти до вмісту

Але коли батьки стають старенькими, вони можуть ставати тягарем для їхніх дітей, дратувати їх.

Наші батьки починаючи з нашої появи в цей світ дуже турбуються про нас. У них дуже важлива місія необхідна турбота та увага. Вони не досипають ночей, виховують нас та роблять все, щоб дитина була найщасливішою й зростала у любові.

Але коли батьки стають старенькими, вони можуть ставати тягарем для їхніх дітей, дратувати їх. Кожна людина повинна пам’ятати про все те, що дали та чого навчили їх батьки. Вони все життя переживали великі труднощі заради нашого щастя. Були поруч коли спіткали невдачі та розділяли з нами щасливі моменти в житті.

Батько та мати — це найважливіші люди у світі, не забувайте про це. Одного разу з моїми знайомими трапилася не дуже приємна історія, котру ми хотіли розповісти.

Історія трапилася у моєї подруги, на той час їй було 46 років, а її мамі 80. Мама сиділа на кухні біля вікна та побачила, як на підвіконня сів горобець. Мама запитала у доньки:

Що це?
Донька відповіла:

Горобець.
Через деякий час вона знов спитала: «Що це?». Жінка знову відповіла: «Горобець». Через кілька хвилин вона знов задала теж саме питання: «Що це?». Донька почала нервувати та кричати на маму зі словами: «Чого ти постійно питаєш одно й те саме? Я тобі вже кілька разів відповіла, це горобець, го – ро – бець!». Мати дуже засмутилась та мовчки пішла в іншу кімнату, а в руках вона тримала старенький, пошарпаний зошит. В цьому зошиті були записи, які вона писала з народження доньки.

 

Читайте також На світі жила одна жіночка, яка впродовж свого життя робила все, щоб не вийти заміж.

 

Вона попросила доньку прочитати один запис, в якому було написано:

«Сьогодні, коли моя маленька трирічна донечка сиділа зі мною на кухні, на підвіконня сів горобець. Вона 25 разів мене спитала, що це і я їй відповіла 25 разів що це – горобець. Кожного разу, коли я чула це питання, я з любов’ю обнімала її. Мене це зовсім не дратувало, я навпаки відчувала дуже сильні почуття любові до донечки».

Ось бачите, скільки речей доводиться терпіти нашим батькам, навіть якщо вони дратують їх, коли діти маленького віку. Цього можна не помічати, коли батьки старіють, вони потребують більше вашої уваги. Через такі випадки, вони відчувають себе тягарем для дітей. Якщо ви будете поводити себе зневажливо до батьків, вони будуть старіти набагато швидше.

Нам дано не так багато часу в цьому світі й терпіння це найменша частинка того, що ви можете запропонувати своїм батькам. Необхідно ставитися з любов’ю до тих, хто кохає вас сильніше всього у світі.