fbpx

Але у моїй голові крутилися зовсім інші думки. Я думав, що вона точно мені зраджує. Як тільки вона приходила додому, то одразу забігала в душ, а потім ходила по хаті з неймовірно сяючими очима.

Ми з дружиною разом вже 10 років. У нас з нею неймовірні відносини. Ми рідко сваримося, завжди обговорюємо всі проблеми, стараємося йти на компроміси. Всі наші знайомі повторюють, що у нас справді щаслива сім’я.

Але відносно недавно, я помітив, що вона почала щось приховувати від мене. Декілька разів на тиждень я чув дзвінки, після яких вона одразу ж одягалася і вибігала з квартири.

До речі, вона тепер часто ходить в зал, фігура покращилася, тіло стало підтягнуте. Мабуть, інший чоловік на моєму місці радів би, але мене це дійсно насторожило.

На перший погляд здається, що все цілком нормально. Подумаєш, дружина захотіла зайнятися собою, а тому пішла на фітнес.

Але у моїй голові крутилися зовсім інші думки. Я думав, що вона точно мені зраджує. Як тільки вона приходила додому, то одразу забігала в душ, а потім ходила по хаті з неймовірно сяючими очима.

Читайте також  Минуло вже багато років, відтоді як я вперше стала мамою. А я і досі себе критикую і думаю, що ж я робила не так… Життя повернулось для мене зовсім по-іншому, коли я видала доньку заміж.

У такі хвилини мені просто хотілося взяти і з’їсти кислий лимон, щоб не бачити її щасливого обличчя. Коли я у неї декілька разів запитувався, від чого вона така щаслива, то конкретної відповіді так і не чув.

Наближався мій день народження, а дружина все продовжувала кудись бігати. Навіть наш маленький син почав розпитуватися у мене, куди наша мама постійно йде. Я придумував безглузді відповіді: то має зустріч з колегами, то подруга попросила щось допомогти.

Я весь час був без настрою, хотів сісти та поговорити з нею, але ніяк не міг наважитися.

За один день до мого дня народження, моїй дружині на телефон прийшло повідомлення від невідомого мені чоловіка. Я вирішив прочитати його. У повідомленні було вказано місце та час їхньої зустрічі.

Я більше не міг цього терпіти, тому увірвався до дружини у ванну кімнату і зажадав, щоб вона мені все пояснила.

Вона не злякалася, а спокійно пояснила, що зараз відвідує танці і дуже хоче мені станцювати на день народження. А написав повідомлення — її викладач.

Я спочатку не повірив їй, але моя дружина вирішила взяти мене з собою на одне з таких занять. І справді, він виявився досить приємною та цікавою людиною, а танець якому він навчив мою дружину був неймовірний.

Я вирішив вибачитися перед дружиною за свою недовіру. У нас знову налагодилися відносини. Вона продовжує відвідувати заняття. Я радий, що у неї є таке захоплення.

facebook