Перейти до вмісту

Але задля нашого спільного майбутнього я мусив розвестися із своєю законною дружиною

З моєю дружиною в шлюбі ми прожили щасливих 25 років. За цей час вдалося виростити двоє чудових діток. Ніколи у нашій родині не було скандалів і драм. Я вдячний дружині за те, що створила домашній затишок і забезпечила таке сімейне щастя. Я ж у свою чергу старався фінансово забезпечити достаток родини.

З роками діти створили власні сім’ї. Тож ми з Оленою залишилися самі у своєму домі. Саме тоді в голову прийшла думка витратити всі заощадження на відкриття невеличкого бізнесу.

Ніхто на той момент з нас не очікував, що за такий короткий час вдасться розвинути свою справу на такому високому рівні. А за рік я уже бачив себе у списку міліонерів.

З того часу життя почало вертітися в шаленому ритмі: зустрічі, переговори, інтерв’ю, тренінги. Якось не зразу усвідомив, що багато жінок почалися захоплюватися мною і приділяти увагу.

Одного разу з такими залицяннями до мене підійшла дівчина з ім’ям Ангеліна. Не звернути увагу на таку красуню з шикарною фігурою було просто неможливо. Та й вона не скупилася на компліменти і спокусливі погляди в мою сторону.

Читайте також Коли Юра виріс, та міг повністю зрозуміти ситуацію, ми з чоловіком вирішили розповісти про всиновленн

З часом я зрозумів, що ця жінка уже не просто приваблює мене, а викликає більше ніж почуття закоханості. На якомусь ментальному рівні мене тягнуло до неї, ніби магнітом.

Одного дня Ангеліна заявила мені, що її мрією є мати дитину від мене. Але задля нашого спільного майбутнього я мусив розвестися із своєю законною дружиною.

Над цим я серйозно задумався, оскільки мав надію, що це мимовільне захоплення втамується найближчим часом.

Перш ніж я подав на розлучення, про мої «походи наліво» дізналася жінка. Як не дивно, сцен вияснення стосунків вона не влаштовувала, а мовчки зібрала речі і пішла геть. Вона навіть не захотіла ділити майно.

В моїй голові було безліч думок, що хаосом крутилися в підсвідомості, але сказати наостанок я так нічого не зміг. Навіть мінімального вибачення не попросив.

З того дня й розпочалося наше життя з Ангеліною.

І саме з того дня я зрозумів, що вчинив найгірший злочин, який обернувся для мене горем. Молода дівчина не була ніяк пристосована до життя. Ні готувати, ні прибирати вона не вміла. Ніякого саморозвитку, роботи, навчання, хобі. Просто сиділа вдома і витрачала мої гроші зі швидкістю світла.

Як жаль, що я пізно усвідомив свою помилку.

Ангеліна уже чекала дитину. В той час стала ще нестерпнішою. Я уже не міг приховувати того, як дратує мене все у цій людині. Але завдяки цьому усвідомив, наскільки чудовою була моя колишня дружина. На цій ноті розкаяння я навіть подзвонив до неї, аби повернути втрачене, та не важко здогадатися ,що мені було відмовлено.

А після цього випадку вона уже не брала слухавку і мені залишалося лише здогадуватися, де вона і чи все в порядку.

Далі жити в цьому шлюбі не було сил. Красива обгортка Ангеліни не перекривала всіх її недоліків, як людини. Тож терпіти я не хотів: вирішив, що куплю їй квартиру і буду допомагати грошима.

Далі на меті було знайти жінку, яку по-справжньому кохаю і ціную, аби будь-яким способом загладити свою провину.