Історії

Аліна покинула мене та пішла до іншого чоловіка. Але через рік часу, вона захотіла відновити стосунки, сказала, що зробила помилку і дуже шкодує про неї

Я працював у великій торгівельній компанії комерційним директором. Одного разу до нас на роботу прийшла нова секретарка Аліна. Вона була дуже красива і привітна. Дівчина відразу мені сподобалася і я почав приділяти їй увагу.

З цього дня на роботу я став ходити з такою охотою, з якою ніколи ще не ходив. Я робив її компліменти, допомагав їй по роботі, та й обідати ми ходили разом. В кінці тижня, обідаючи в черговий раз разом, я запросив Аліну на вихідні піти погуляти разом, і вона погодилася.

З цього моменту ми проводили багато часу разом, а після чотирьох місяців наших відносин, вона переїхала жити до мене. Я був безмежно щасивий, адже саме про таку жінку я мріяв ціле життя. Проживши разом рік, я вже серйозно почав замислюватися про те, щоб зробити Аліні пропозицію.

Але з часом, я помітив, що її ставлення до мене стало мінятись, на жаль, не в кращу сторону, а ще трохи пізніше вона і зовсім сказала, що нам краще пожити окремо. Того ж вечора, дівчина зібрала свої речі і пішла геть.

Читайте також: Смачний салат з омлетом та куркою: вам точно сподобається

Для мене це був справжній удар, адже вона пішла і нічого не пояснила мені. Уже пізніше, я дізнався від наших спільних знайомих, що причини були. У неї появився новий чоловік. Мені було дуже боляче це чути, я навіть поміняв роботу, щоб не зустрічатися з нею.

У такому депресивному стані я прожив цілий рік. Я взагалі не хотів спілкуватися з іншими дівчатами, думав тільки про неї. І тут, через скільки часу, як ні в чому не бувало, вона написала мені та запропонувала зустрітися. Спочатку я думав, що не піду на цю зустріч, але потім стало цікаво, чого вона хоче.

Коли ми зустрілися, Аліна почала просити у мене вибачення, сказала, що зробила помилку і дуже шкодує про неї. Тепер все зрозуміла і хоче відновити наші стосунки. У той момент, я удав, що не цікаво, а сам поплив, занадто сильно я кохав її та також не міг відпустити за рік часу …

Тепер сижу і думаю, як правильно поступити …