Перейти до вмісту

Алоє. Вся її користь і протипоказання.

Ця незамінна рослина, цей вазон має бути у кожного у хаті. Оскільки володіє антибактеріальною, тонізуючою та імуностимулюючою дією. Причина тому – мінеральні речовини, вітаміни і полісахариди в її складі.

Найпошириніший спосіб використання соку цієї рослини – лікування очних хвороб, зокрема катаракти, запалення повік, кон’юнктивіту, набряклості повік. Сік алоє в комплексі з олією чистотілу, соком аїру, оцтом і лляною олією допомагає лікувати псоріаз.

Потрібно змішати:

– сік алое (3 ч. л.)

– олію чистотілу

– сік аїру

– оцет

– лляну олію (інші інгредієнти – по 1 ч. л.).

Безпосередньо базовий компонент очищає і знезаражує шкіру, запускає регенерацію тканин, знімає свербіж.

Під час лікування герпесу сік алоє – унікальний інгредієнт, він допомагає боротися з вірусом. Уражену ділянку шкіри слід натерти свіжим або замороженим соком. За рахунок вітаміну С, амінокислот, які мають антибактеріальну дію, джерело інфекції знищується.

Від комплексу вітамінів А, Е і С у складі після нанесення соку алое на шкіру виводяться вільні радикали, а завдяки антиоксидантам вона стає у тонусі, нормалізується вироблення колагену.

Читайте також: Декілька порад, за доглядом волосся влітку

Маска на основі алоє, допомагає при випадінні волосся.

Алое, мигдалева олія і мед. Усе змішати в рівних пропорціях і нанести на всю довжину волосся. Через 30 хвилин маску змити.

Можна приготувати маску для усунення лупи.

Змішуємо реп’яхову олію і сік алое у пропорції 1:1 та нанести на 40 хвилин на волосся.
Щоб позбутися печії, треба змішати в рівних пропорціях сік столітника, мед, оливкову олію.

Суміш підігріти на водяній бані, поки мед не стане рідким, а потім охолодити. Приймати ліки по столовій ложці перед їжею тричі на день.
Однак в певних випадках використання алоє протипоказано.

Не можна вживати цю рослину коли жінка при надії.