Історії

Андрій вирішив врятувати зовицю, від “любові” його брата

Андрій їхав в гості до брата. Вони не бачились дуже багато років. Життя їх розвело

Налаштував гостьовий будиночок і брав туристів щоліта. Справи начебто йшли в гору. Одного тільки не було у Андрія – повноцінної сім’ї . Ніяк не знаходилась та, яка б припала до сеpця. Швидкі романи Антон навпаки одружився рано і вже обзавівся дитиною – у нього підростав п’ятирічний син. Андрій багато разів запрошував брата з сім’єю відпочити біля моря, але той все так і не зібрався. А тепер він і сам так скучив за рідними краями, що вирішив приїхати.

На вокзалі його зустрів брат. За цей час він сильно змінився. Нічого юнацького в ньому не залишилося . Брати обнялись, поплескали один одного по плечу і вирушили до Антона додому. Там старший брат нарешті познайомився з дружиною молодшого. Вона відразу сподобалася Андрію. Та й синок у них був чудовий.

Читайте також:– Твоя мама для нашої сім’ї тягар, вона постійно тягне гроші з сім’ї мого сина, і я, як батько дозволити не можу.

Чоловіки сіли за накритий стіл і стали святкувати зустріч. Дружині за стіл брат чомусь сісти не дав. Вона тільки підносила частування і забирала брудні тарілки. Застілля тривало досить-таки довго. Але жінка спати чомусь не йшла, хоча було видно, що вона втомилася.

Коли вона все-таки пішла в спальню, то мало не через п’ять хвилин  Антон відправився за нею. З кімнати стали лунати його крики і тихий голос Анни. Потім шум став голосніший, і Андрій все-таки вирішив втрутитися. У кімнаті він застав жaхливу картину – плач Анi…

Під оком у жінки був синець, а з носа йшла кpoв. Андрій не міг не втрутитися. Спочатку він велів братові цього не робитиТой сів і захропів aлкoгoльним сном. . “Давно це у вас так?” – запитав він у жінки. “З весілля”, – тихо відповіла та.

І що тебе тримає? “- запитав Андрій. “Я його бoюся і мені нікуди йти …” “Збирайтеся, – раптом несподівано для себе вимовив чоловік, – поїдете до мене. Поживете в гостьовому будиночку, а там що-небудь придумаємо”.

Жінка зібралася швидко, мабуть вкрай їй набридли вічні пoбoї чоловіка. Антону Андрій подзвонив тільки вранці, коли вони були вже в кілометрах чотириста від рідних країв.

Пояснив, що дружину свою він більше не побачить, навіщо вона йому, раз все одно річчю вважає. А Аня Андрію все більше подобалася.

Чим більше він з нею спілкувався, тим більше це розумів …