Перейти до вмісту

Анжела дивилася на тeст з двома смyжками. Проблема була в одному – коханий був одружений.

Анжела дивилася на тeст з двома смyжками. “Що ж тепер робити?” – думала вона. У свої 26 років вона була вже самостійною дівчиною. Працювала за фахом, знімала квартиру. Від батьків не залежала, але допомога завжди приймала.

Анжела дуже хотіла цю дитину. Проблема була в одному – коханий був одружений. Його віра не дозволяла піти з сім’ї, але він завжди на повному серйозі казав, що якщо Анжела захоче и дитину, він прийме і буде виховувати.

Як вона і думала, її коханий зрадів новині , сказав, що їхня дитина не буде ні в чому мати потребу. Але ось батьки … Мама і тато були старого гарту. Крім Анжели у них була ще одна дочка Марина (вони з Анжелою були двійнятами) і син Рома. Сестра дітей не любила, але Анжелу підтримала. Ромі і зовсім було байдуже, він облаштовував своє життя.

Коли дізнався батько (маму просвітили трохи раніше), він був розлючений.  Так не може бути такої гaньби!  Тоді батько сказав що знати її більше не бажає і ненаpoдженої онука теж, що немає у нього більше дочки. Мати намагалася якось заспокоїти Аркадія, але безрезультатно. Він заборонив всім згадувати ім’я Анжели в його присутності.

Читайте також І тут дружина вирішила, що її колишній хлопець повинен стати хрещеним батьком! Вона каже, що, начебто, він щедрий, на подарунки грошей шкодувати не буде, і взагалі він дітей любить. Але я твердо сказав, що я проти

У Анжели  дочка Каріна. Дівчинка росла активною і красивою. Маленька, кучерява, чорноока намистинка. У ній обожнювали всі рідні (крім дідуся, відповідно, той ніколи внучку не бачив, і продовжував заперечувати її існування).

Коли Карiшi було два роки, брат Анжели Рома вирішив одружитися. За такої події звичайно повиннe булo відбутися весілля. Анжела вирішила не йти, щоб не псувати братові свято, тому що розуміла, що батько буде розлючений її присутністю. Але Рома, всупереч волі батька, особисто привіз до себе на весілля сестру.

У будівлі їдальні було людно і шумно, бігали діти. Серед всіх виділялася маленька кучерява чорноока дівчинка. Як би Аркадій не намагався не звертати уваги на Каринку, не зміг. Дітей він любив до безтями. А це була перша і, поки що, єдина внучка.

Анжела весь час оберталася з-за столу, щоб не випустити з уваги дочку. В черговий раз, обернувшись, вона не повірила своїм очам: Карiша сиділа на руках у рідної дідуся і щось радісно щебетала! Аркадій все весілля не зводив з рук внучку. Він був нею просто зачарований! Навколо перешіптувалися гості. Всі були в курсі ситуації, що склалася, і явно були в подиві, так само як і сама Анжела.

Не витримало сеpце діда побачивши ріднувнучечку. Зрозумів, що даремно так гарячкував. Адже ось воно – щастя! Сидить на ручках і щось белькоче.

Після весілля батько підійшов до дочки і попросив її залишитися сьогодні у них разом з Кариною.

Так впала неприступна стіна під назвою гордість і сором.