Перейти до вмісту

Арестович розказав про 2 сценарія закінчення війни

Про це він заявив 5 квітня в ефірі національного телемарафону.

“Давайте бути тверезими. Ну ніякої капітуляції РФ бути не може. Тому що для того, щоб наступати вправно, потрібно дуже важкої зброї, якої нам не вистачає. Для того, щоб наступати, треба мати перевагу на окремих ділянках від 3-х до 6-ти. Потім ми поміняємося з ними місцями: наші танки будуть іти вперед, а вони обстрілювати нас із кущів.  І ось так взяти на велику ядерну державу не так просто, як нам би всім хотілося.

Ми, безумовно, вже отримали перемогу стратегічну. Ми отримали оперативну перемогу на 6-ти ділянках. І можемо сказати наступне: зараз вони практично намагаються лише взяти Маріуполь і вчинити якість “козні” в зоні ООС. А наступали вони по всій Україні, від півночі до півдня. Це означає, що вони найближчі два тижні закінчаться остаточно.

Читайте також Росіяни скинули бомби на 9-ти поверхові будинки. І ті люди, які перебували у підвалах, виявилися заживо похованими.

Вони передають останні частини з Далекого Сходу, і більше резервів у них немає”, – пояснив Арестович.

Радник голови ОП також зазначив, що війна може завершитися лише за двома сценаріями.

“Існують тільки два виходи з цього: або мирна угода, або вони стають на місці просто, бо не в змозі продовжувати наступ. Для нас другий варіант більш вигідний, тому що ми маємо відповідні переваги: це наша земля, на нас працює народ, на нас буде працювати погода і так далі. Але щоб реалізувати цю перевагу, від нас потребується ще місяць, не менше”, – підкреслив він.