Перейти до вмісту

Артем щось белькотів про вибачення, але Маша вже їх не чула.

Віра святкувала свою перемогу. Нарешті її неперевершена подруга залишилася ні з чим. Річ у тім, що Маша зустрічається з Артемом. Той красень заполонив серця всіх дівчат на їхньому курсі.

Але вибрав чомусь Машу. Непоказна дівчина, чим вона приглянулася хлопцю, незрозуміло. Віра, подруга Маші, коли дізналася, що вона зустрічається з Артемом, ледь зубами не скрипіла. Адже він давно їй подобається. Вона ж красуня, не те що Маша. Тому затамувала злість, але виду не подала.

Від тих пір в неї одна мрія, відбити хлопця в подруги. Неважливо, що вони живуть разом. Маша говорила, після закінчення інституту відразу одружаться. Тому Віра поспішала втілити свій план в життя. Адже незабаром випуск, якщо не встигне, то їхнє весілля незабаром. Так що одного разу, коли Маші стало погано, вона прийшла в гуртожиток раніше, і побачила Артема і Віру в одному ліжку. Віра не соромлячись дивилася на подругу. Артем щось белькотів про вибачення, але Маша вже їх не чула.

Читайте також Навіщо я розлучилася з чоловіком? Він чудова людина.

Якось закінчила інститут і поїхала додому до батьків. З Артемом не стала виясняти відносини, а на Віру більше не звертала уваги. В неї наразі свій клопіт. Виявляється вона чекає дитину. Залишатися тут немає сенсу, одна не зможе вижити з малюком, тим паче без роботи. Артем   взнав випадково, сестра його медсестрою працює, бачила аналізи дівчини. На той час Маша вже жила в батьків, і Артем махнув не неї рукою.

Через двадцять років він знову появився в житті Маші. Улюбленець жінок, вважав, що справить враження на колишню дівчину. Він говорив, що з Вірою розлучилися давно. Дітей немає. Тому якщо зробити тест ДНК, то він залишиться з нею жити. Адже вона його до сих пір кохає.

Запитав хто тоді народився в Маші? Жінка посміхнулася:
– Неважливо хто тоді народився, але на сьогодні ми у твоїй присутності не потребуємо. Потрібно було двадцять років назад цікавитися.