Перейти до вмісту

Бабуся любила його більше за всіх внуків, віддала йому все, а брат навіть не приїхав, щоб попрощатися з нею

Моя бабуся живе у невеликому містечку. Хата у неї старенька, але от земельна ділянка велика. Дідуся уже давно не стало, тому вона живе сама. У неї є двоє дітей, моя мама і молодший син Сергій, який має донечку та сина.

Життя у моєї бубусі було важке, останній часом вона дуже скаржилася на здоров’я, і говорила, що хоче залишити спадок порівну дочці та синові, але тут втрутився син маминого брата. Він захотів, щоб бабуся все переписала на нього, і планував тут побудувати собі особняк. Грошей у брата було достатньо, але була перешкода – друга спадкоємиця, тобто моя мама.

Тоді брат став частенько приїжати до бабусі, та просив стареньку, щоб підписала дарчу. Бабуся відмовлялася, дзвонила до моєї мами, казала, що не може так поступити, адже у неї двоє дітей, яких вона одинаково любить. Бачачи таку справу, моя мама сама відмовилася від спадщини, тільки щоб бубусю залишили в спокої. В результаті бабуся підписала дарчу моєму двоюрідному братові, але з умовою, що коли прийде час, він її поховає.

Читайте також: Це дійсно працює: засіб, який допоможе швидко знизити високий тиск та рівень холестирину, а також зміцнить вашу імунну систему

З часом брат, побудував великий особняк на бабусеному подвір’ї , але чомусь залишив бабусю жити далі у її старенькій хаті, вистачило у внука совісті на таке. Через пів року бабусі нестало. Усім займалася моя мама, а брат навіть не приїхав, щоб попрощатися з бабусею.

З братом я взагалі не спілкуюся після того, що сталося. Багатство та столичне життя зовсім позбавило його совісті, якщо зміг так безсовісно обдурити бабусю, яка його дуже сильно любила …