Перейти до вмісту

Бабуся просто відмовилася від онука, тому що за ним потрібно дивитися, годувати, а вона не готова.

Артем  ріс в повній і багатій родині, він був довгоочікуваним сином, тому всі кому не лінь його балували, але попри все хлопчик ріс добрим і чуйним.

Артем з п’ятирічного віку любив машини, він майже ні коли не йшов з гаража, де стояли три сімейні автомобілі. Артем спочатку уважно дивився, що робить водій, а той у свою чергу розповідав хлопчикові, як називаються деталі, показував який вигляд вони мають, хлопчик уважно дивився і слухав.

У вісім років Артем вже дуже добре розбирався в автомобілях, один раз вони з татом заїхали в автосервіс, тато в машинах зовсім ні чого не розумів, тому робочі оцінивши клас автомобіля, зрозуміли що клієнта можна легко обдурити, почали говорити, про якісь неіснуючі деталі, тут Артемко вліз в розмову, робочі зрозуміли, що з таким хлопчиком вони не зможуть взяти і зайвої копійки.

Коли Артему виповнилося 10 років, на жаль, його батьки пішли з життя, у хлопчика залишилася тільки бабуся, яка все своє життя жила для себе. Вона забрала Артема, але через кілька тижнів відмовилася від хлопчика, тому що за ним потрібно дивитися, годувати, робити уроки, а вона не готова.

Читайте також M’ясна закуска за лічені хвилини

Артем опинився в дитячому будинку, незабаром до нього приїхав водій батьків, він привіз хлопчикові смаколики, подарунки, вони поспілкувалися, водій Кирило приїжджав до Артема кожен день. Так тривало майже пів року, в останній раз Кирило приїхав і поїхав разом з Артемом, він не зміг покинути хлопчика одного, адже він його знає з самого народження. Кирилу дуже сильно подобався тямущий малюк, який весь час проводив з ним в гаражі.

 

Артем був дуже вдячний Кирилу, він кожен день говорив йому спасибі, за те що той не кинув його в дитячому будинку. Кирило по секрету розповів, що і сам з дитячого будинку, тому він розуміє, як там важко. Артем ріс, пішов вчитися в інститут, Кирило не взяв з родини ні копійки, а сам виховував Артема.

Бабуся Артема, як дізналася, що хлопчика усиновив водій, пішла по судах, бо він хоче забрати її гроші, які вона успішно витрачала з сейфа. Але всі суди вона програла, адже сама відмовилася від Артема і не бажала його виховувати. Бабуся з’явилася, коли Артему виповнилося 18 років, що б онук забезпечив її грошима, але Артем просто мовчки закрив двері, ще пів року вона приходила, а потім пропала.

Зараз Артему 28 років, він успішний бізнесмен, у нього свій автосервіс, рік тому Артем одружився і у нього народилася двійня, хлопчики. За щасливим збігом обставин у Кирила теж народився малюк, з різницею в пару днів.

Артем не забуває Кирила, кожні вихідні він приїжджає до нього з сім’єю, вони стали хорошими друзями й різниця у віці у 20 років їм зовсім не заважає!