Перейти до вмісту

Багаті росіяни, які живуть поруч із британськими мільярдерами, обурені з того, як санкції зруйнували їхній розкішний спосіб життя.

Особистий помічник кількох російських олігархів, розповів виданню Mirror про те, як потерпають мільярдери від санкцій, запроваджених Заходом проти Росії через війну, яку розпочала РФ в Україні.

Говорить, що дуже багаті росіяни, які живуть поруч із британськими мільярдерами, обурені з того, як санкції зруйнували їхній розкішний спосіб життя.

У маєтку Сент-Джорджес-Гілл, де маєтки коштують більше 20 мільйонів фунтів стерлінгів, росіяни тепер не можуть сплачувати польоти приватними літаками, їздити відпочивати і навіть не можуть оплатити послуги  таксі, тому, що їхні кредитні картки заморожені.

“Мені доводилося чути їхні сльози, бо вони більше не можуть потрапити на борт приватного літака, забронювати відпустку або навіть викликати Uber. Але співчувати важко. Їм байдуже, що в Україні гинуть люди”, — розповідають.

Читайте також: В Україну відправлять з Австралії бронетехніку місцевого виробництва, на просьбу президенда Володимира Зеленського.

Ще одна пара із Суррея застрягла в Дубаї, коли їхній рейс першого класу було скасовано. Серед олігархів, які там живуть, є нафтовий магнат і близький друг президента РФ – 54-річний голова гірничодобувної та енергетичної компанії.

“Вони дбають тільки про себе і про те, як санкції починають впливати на їхній спосіб життя з шампанським. Незадовго до війни одна з моїх знайомих багатих російських сімей у графстві Суррей сплатила 24 000 фунтів стерлінгів, щоб доставити з Москви живого краба та трохи чорної ікри на приватному літаку для вечірки. Але зараз все змінюється, і приємно бачити, що їм доводиться пристосовуватися до свого нового місця у світі”, — надають інформацію таємні джерела.

Нагадаємо, міністр закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс заявила, що приголомшена звірствами російських загарбників у Бучі та інших містах України. Британія планує запровадити санкції щодо ще більшої кількості олігархів. Вона сказала: “У Росії понад 100 мільярдерів. Ми маємо зробити це дуже болючим для тих, хто підтримує Путіна”.