Перейти до вмісту

Бардаш оскандалився своїми пропросійськими заявами щодо України та ЗСУ: треба капітулювати. Розлучення з дружиною

Український продюсер Юрій Бардаш відзначився скандальними заявами щодо viйни Росії в Україні. Про це пише ТСН

Днями він вийшов у прямий ефір Instagram, де нарешті стала відома його позиція. Бардаш годину говорив абсурдні пропагандистські речі.

Зокрема, він вважає, що Росія – “величезна територія з ресурсами та великою культурою, а потенціал цієї країни не зрівняється з будь-якою країною у світі”.

“Я з 2007 року мав справи з РФ, а до цього їздив на гастролі, об’їздив усю Росію. Потенціал цієї країни не зрівняється з жодною країною у світі. Це багатьом не сподобається, але давайте називати все своїми іменами. Це величезна територія з ресурсами. “Бандерівці” вирізали поляків по сотні тисяч”, – заявив екс-продюсер Wellboy.

На думку Бардаша, Україні варто здатися РФ, навівши приклад Японії, яка капітулювала у Другій світовій війні “і зараз це одна з найрозвиненіших країн”: “Вони вчасно ухвалили правильне рішення”.

І, звісно, ​​як і всі путіністи, Юрій видав, що “viйною керує Захід”.

“Збирають вони на “Байрактар”. Ви смієтеся? Американці можуть стільки бабок надрукувати. Ви не для цього їм потрібні! Ви потрібні їм, щоб легатими… легітиміз… легатимізувати viйну”, – видав він.

“За що народ вмирає? Щоб легше було геям? За ліберальні цінності? Ви уявляєте, щоб мене усиновили геї і я б спостерігав, як мужики чіпають один одного за дупи, лижуться. Європейські цінності – що це? Я не проти геїв, ну буває , хтось любить “помісити глину”. Окей, міси собі за зачиненими дверима” – сказав він.

Бардаш назвав нацистами українських артистів, які виступають на благодійних концертах та волонтерів. Також він звинуватив їх у рекламі viйни.

Продюсер також образив ЗСУ. Захисників України він назвав “селянами, які коровам хвости крутили і нічого не розуміють у viйні”.

“Яке ЗСУ? Це пацани, які ні сном, ні духом у себе в селах жили, коровам хвости крутили. Їх просто схопили, ось це наше ЗСУ зараз — і в топку. Матері просто збожеволіли від горя. Все, немає пацанів, немає нікого ” Що відбувається? Наші артисти: “Допоможемо, допоможемо!”. Все, нате вам, воюйте. Нехай вас усіх уб’ють екіпірованих”, – заявив Бардаш.

 

 

Читайте також: Профілактика забруднень мікрохвильової печі, про яку чомусь забувають навіть наймудріші господині

 

 

Не обійшов “експертною” увагою Юрій та збір коштів на “Байрактари”. Організатори продюсер звинуватив у корупції.

“Всі, хто збирає на “Байрактарі”, всі крадуть гроші з цих фондів, бо там, здається, 30% у кишеню кладеться одразу. І за ці гроші всі живуть чудово. А ви віддайте останню копійку, простий народ”, – сказав він. Бардаш.

Також він заявив, що “ми, російські люди, всі разом будемо великим, дружнім народом”.

Користувачі були шоковані таким думками. У коментарях вони висловили все, що думають про скандального продюсера.

  • Дуже рада, що такі люди відходять від українського шоу-бізнесу.
  • Ох і дно… Яке ж дно
  • Боже, яке воно конч*не
  • Тебе вже не вилікувати

Зазначимо:

Продюсер зізнався, що його дружина Єлизавета вважає його зрадником і забороняє підходити до їхньої доньки. А щодо російського паспорта – Бардаш заявив, що це брехня і громадянства РФ у нього немає.

Дружина українського продюсера Юрія Бардаша – модель Єлизавета Коцюба – натякнула на розлучення з одіозним чоловіком.

Так, після низки скандальних заяв знаменитості щодо viйни в Україні, Ліза опублікувала чорно-біле фото з їхньої весілля та підписала червономовною цитатою з пісні “НеАнгелів”: “Юро прощай, Юра прости”.

Також вона додала гештег “Україна – понад усе”.