Батько з коханкою пішли на кухню їсти, і тут раптом я теж приходжу.

Прокидаюся я в той день об 11 годині ранку, звично йду на кухню і чую дивні звуки в батьківській кімнаті. Я не була дурною і розуміла, що батьки можуть робити разом в спальні, але одне велике але: мені подзвонила мама, коли я прокинулася, і сказала поїсти кашу.
Мами не було вдома! В мене тоді стався ступор. Я не наважувалася зайти туди, адже мами немає, а батько, як я здогадалася, мабуть не знав, що я залишуся вдома в цей день і взагалі забув про мене…

Читайте також Пенсію Лідія Павлівна не бачить. Навіть тієї частини, яка залишається після відрахувань по боргах за комуналку.

Я не стала стукати, я просто увійшла і все. Побачила там не найкращу картину в своєму житті. Я вийшла знаючи, що він зраджує мою маму та ще й де – у нас же вдома. Мене вони не помітили, а я дочекалася, поки вони закінчать свою справу. Батько з коханкою пішли на кухню їсти, і тут раптом я теж приходжу.
Я послала подалі з кухні ту жінку і запитала у батька, що взагалі відбувалося останні дві години? На що він відповів, що не знає, як це все сталося і більше такого не повториться ніколи.

Я розуміла, що не можна цього говорити мамі, адже я не хотіла залишитися без повноцінної сім’ї. Тато пообіцяв мені, що він розірве всі зв’язки з коханкою, головне, щоб я нічого не говорила мамі ніколи і ні за яких обставин. Так і сталося. Але я з батьком стала набагато менше спілкуватися мені було дуже гидко.
Мама після цього навіть не розуміла, чому мій тато так змінився. Він став більше приділяти їй уваги і часу, цінувати її… Але ж знала і думала про це кожен день і кожну ніч… І думаю досі.

І не знаю, як мені вчинити, як бути з мамою? Сказати їй про батька? Але ж пройшли роки… Мої батьки і зараз разом, а що буде, коли я відкрию мамі правду?