Батьки хотіли приховати від мене всю правду, навіть позбавили спілкування з сестрою, про яку я так мріяла

Виросла я в чудовій сім’ї . Батьки дуже люли та підтримували мене. Кожної неділі, ми гуляли в парку атракціонів, ходили на пікнік.  Загалом все було чудово, однак була в мене ще мрія мати братика або сестричку.

На кожне своє День Народження, коли задувала торт, я загадува одне бажання, правда, йому так і не судилося здійснитися. Після закінчення школи я хотіла вступати до нашого місцевого медичного училища, але батьки раптово сказали, що ми переїжджаємо. Для мене це було несподівано, все життя, проживши тут, раптом спонтанний переїзд. На мої питання, навіщо переїжджати, мама відповіла, що татові запропонували хорошу роботу в іншому місці. Там я і поступила в медичне училище. Відучившись, я влаштувалася працювати медсестрою швидкої допомоги.

Там я познайомилася з хлопцем, який раптово втратив свідомість. Ми його відвезли в стаціонар, а після виписки, Максим прийшов до мене з квітами. Сказав, що якби не я, то його б вже тут не було взагалі.

З часом ми з Максимом покохали один одного, і стали зустрічатися. Пройшов рік і я познайомила його з батьками, згодом ми відсвяткували весілля.

Читайте також: Домашній лимонад, який чудово втамовує спрагу

Через рік, ми стали батьками, маленької дівчинки Марічки. Ми часто залишали онуку з моїми батьками, а вони були лише цьому і раді. Одного разу до мене дійшла цікава інформація – мама возила Марічку на УЗД, але мені про це нічого не розповіла. Коли я на пряму спиталася в них для чого це все було, вони розгубилися, відповіли, що просто хотіли переконатися, що все з онукою в порядку. В мене почали закрадатися сумніви, я почала підозрювати, що в мене або в батьків були якісь вади. Так цілий рік пошуків привів мене до істини: в батьків я знайшла свій документ про удочеріння. Я була шокована, адже вони приховували це від мене цілих 28 років!

Я відразу пішла до них, адже хотіла почути правду. Мама мені сказала:

— Ріднесенька, ми сподівалися, що ти ніколи про це не дізнаєшся.

Батьки вдочерили мене, коли мені було пів рочку. Тоді в біологічної мами були проблеми зі здоров’ям, про це знали батьки й вирішили перевірити, чи з Марічкою все в порядку. Ще з’ясувалося, ще в мене є рідна сестра, і коли батьки про це дізналися, вони одразу виїхали з рідного міста, щоб я з нею не бачилася. Вони хотіли приховати від мене всю правду, навіть позбавили спілкування з сестрою, про яку я так мріяла!