Перейти до вмісту

Батьки мого чоловіка не хочуть допомогти нам фінансово, я сказала чоловікові, що не дам його батькам бачитися з нашою дитиною.

Батьки мого чоловіка заможні люди і знають що ми хочемо своє житло, але допомагати не спішать

Я вийшла заміж за сина заможних батьків. Але не це стало вирішальним фактором, звичайно. Я любила цього чоловіка і тому вирішила зв’язати з ним своє життя.

Ми не стали жити разом з його батьками, захотіли самостійності. З самого початку ми поставили собі за мету купити власне житло, тому відкладали зайву копійку.

Я працювала, чоловік теж. Його батьки прекрасно бачили, що ми кілька років відмовляли собі у відпочинку і великих покупках.

Але як ми не старалися, назбирати навіть на перший внесок по іпотеці нам не вдавалося. Ми навіть народження дітей відкладали, тому що не було своєї квартири.

Одного разу ми відвідували батьків мого чоловіка. Вони черговий раз запитали, коли ми подаруємо їм онука чи онучку. Я сказала, як тільки зможемо придбати своє житло.

Читайте також: Мені соромно признатись батькам що мій чоловік алкоголік, я так далі жити не можу

Але нам не вистачає грошей на початковий внесок. Здається, мій натяк був зрозумілий кожному, але не свекрухи. Вона лише співчутливо похитала головою.

Через місяць я дізналася, що вaгiтна. Ми цього не планували, але позбутися від дитини я не змогла. Я вирішила вже безпосередньо попросити у батьків чоловіка грошей.

Ми з чоловіком обрадували їх новиною, що вони скоро стануть бабусею і дідусем. Їх радості не було меж і я, осміливши, запитала, чи не могли б вони допомогти нам з першим внеском по іпотеці.

Тут моя свекруха змінилася в обличчі і з видом невинного янголятка запитала, звідки ж у них такі гроші? А я точно знаю, що є. Батько мого чоловіка проговорився чоловікові, що хоче змінити одну іномарку на іншу.

І повідав, що відкладає на новенький джип. Я не стала сваритися і нервувати, мені ж не можна, але мене до глибини душі це образило. І тоді я сказала чоловікові, що не дам його батькам бачитися з нашою дитиною.

Ну як так можна? Виходить машина важливіше благополуччя власного сина і внука або внучки? Я не хочу, щоб у моєї дитини були такі родичі.

Дев’ять місяців пролетіли як дев’ять днів. Днями мені нapoджувати. Я до останнього сподівалася, що батьки чоловіка передумають, і ми все ж привеземо малюка вже в свою квартиру.

Але швидше за все цього не судилося збутися, принаймні, протягом наступних півроку.

Думаю, ми зможемо назбирати і взяти квартиру в іпотеку. А ось моє бажання не дозволити спілкуватися родичам з моєю дитиною тільки міцнішає з кожним днем.

Нам такі бабуся і дідусь не потрібні! А ви як вважаєте, чи правильно я роблю? Тільки не кажіть, що потрібно їх зрозуміти і пробачити. Не можу я зрозуміти, як машина може бути важливіше допомоги рідного сина?