Перейти до вмісту

Батьки постійно говорили Олегові, щоб він дав їм спокій та з’їхав від них. Ми для тебе все зробили, а старість ми хочемо прожити удвох

Мій наречений був єдиною дитиною у сім’ї, батьки його були дуже забезпеченими людьми, тому намагалися дати синові все якнайраще. Але вони допустили єдину помилку, тому, що на старіть грошей вони не відкладали, а всі свої заощадження віддавали Олегові.

Він виріс розбалуваним та безвідповідальним. Одружився він досить рано, вирішивши, що зустрів ту єдину, без якої не зможе жити. Так, як він у день вчився в інституті, то вечорами йому доводилось підробляти, щоб забзпечувати свою сім’ю. Адже дружина також вчилася, і не мала змоги працювати.

З батьками Олега жити молоді спочатку не захотіли. Їм здалося, що на заплату, вони зможуть орендувати квартиру. Через чотири місяці, після численних сварок, так, як грошей їм не вистачало, молодята обдумалися та попросилися жити до батьків Олега. Сварки при цьому не припинялися. Молоді особливо не переймалися: допомоги від них не було ні в прибиранні, ні в готуванні. Свої зароблені гроші, вони витрачали тільки на розваги, на одяг і взуття. Батьки Олега, довго не думаючи, вирішили розміняти свою квартиру на дві однокімнатні та роз’їхатися.

Читайте також: Дівчина помстилася своєму чоловікові через 10 років, адже закон бумеранга ніхто не скасовував

Минуло 7 років, в сім’ї з’явилися діти. На відміну від фінансів, появилися ще й інші проблеми. Олег з Наталею все частіше сварилися, звинувачували один одного, в чому тільки можна. І в кінцевому результаті, вони вирішили розлучитися. Свою квартиру після розлучення чоловік залишив дружині та дітям, а сам пішов жити на орендовану. До дітей він приходив та часто забирав на вихідні до себе. Аліменти старанно платив в розмірі 2-3 тисяч, і колишню дружину ця сума цілком влаштовувала.

Так сталося, що Олега скоротили на роботі, і грошей у нього немає. Орендувати квартиру він не мав за що, тому був змушений переїхати жити до батьків в однокімнатну квартиру. Кожен день вислуховує, що напружує батьків: місця їм і самим мало, а тут ще й він. Мовляв, легко бути щедрим, коли не сам купив квартиру.

Батьки постійно говорили Олегові, щоб він дав їм спокій та з’їхав від них. Мовляв, йди мирися з дружиною колишньою та живи з нею, або знайди іншу жінку з житлом. Ми для тебе все зробили, а старість ми хочемо прожити удвох.