Перейти до вмісту

Бережіть своє волосся: звертаючись до перукаря, ви повинні самостійно проконтрулювати певні моменти

 1. Кератинове випрямлення не покращить ваше волосся

Зараз ця процедура є дуже популярною, але потрібно пам’ятати, що яким би живильним і якісним не був склад, обробка волосся відбувається під дуже високими температурами. Після кератинового випрямлення волосся блистить за рахунок того, що його лакують сильно нагрітими силіконами, а це тільки обманчивий зовнішній вигляд.

 2. Філірувальні ножиці підходять не всім

Обрізка філірувальними ножницями не підходить усім типам волосся. Її не можна робити на тонке, слабке, кучеряве та освітлене волосся. Зробивши таке філірування у недосвідчених майстрів, ваше волосся може стати пухнастим та ламким.

 3. Неправильна технологія фарбування  може зіпсувати волосся

Найчастіше можуть порушуватися технології фарбування та хімічної завивки. Якщо ви не впевнені у своєму майстрі, що все виконується професійно, то краще попросіть, щоб фарбу або хімічний розчин розводили при вас. Буває таке, що майстри можуть змішувати дешеві фарби, не мають окисника з потрібним відсотком або суміш для завивки виходить занадто густою.

 4. Немає неслухняного волосся, є невдалий догляд і стрижка

Ідіть до майстра, який зможе правильно підібрати стрижку, яка підходить саме вам. У першу чергу, майстер повинен звернути увагу на: структуру волосся, на жорсткість, на напрямок росту волосся, на овал та риси обличчя.

Читайте таож: Я покинула свою дитину, залишила синочка чоловікові. Усі засуджують мене, але по-іншому поступити я не могла

 5. Краще не достригти, ніж перестригти

Прийшовши у салон, ви вже знаєте яка має бути стрижка і яку довжину хочете залишити. Якщо він починає стригти вас на мокре волосся і запитує чи добра довжина, тоді будьте обережні, тому, що після сушки воно стане набагато коротше. Слідкуйте за тим, щоб майстер не захопився, зістригаючи волосся.  На мокрому волоссі завжди має бути запас довжини.

 6. Перетворення з брюнетки в блондинку займе не один місяць

Бувають моменти, коли хочеться кардинально змінити колір волосся. Перекраситись з брюнетки у блондинку – це довга процедура. Щадний спосіб поступового освітлення волосся передбачає декілька походів до майстра і не частіше, ніж раз в три тижні. Кінцевий результак ви зможете отримати не швидше, ніж за 1-2 місяця.

 7. Якщо волосся ламке та випадає, не йдіть до перукаря, краще звернітьс до трихолога

Перш за все причину сухого та ламкого волосся потрібно шукати всередині організму. Слідкуйте за своїм харчуванням та зверніться до трихолога. Майстер салону не зможе знайти причину та ампулами і масками не зупинять випідіння волосся.