Перейти до вмісту

Безініціативний чоловік нарешті проявив ініціативу – кидає дружину з дитиною і йде до іншої.

 

Вони прожили разом двадцять років. Одружилися ще зовсім юними та молодими. Тоді Оксані здавалося, що вона дуже кохає Олега. А що ще треба для створення міцної сім’ї.

Роботи жінка ніколи не цуралася. Оксана завжди була активною, все встигала: по дому робота вся була на ній, подвір”я теж, водила машину, при цьому працювала вчителькою в місцевій школі на півтори ставки.

Олег був спокійним, що скаже дружина, те і робить. Його безініціативність дуже не подобалася Оксані, але терпіла, все робила сама, аби вдома лише був спокій.

Серйозним випробовуванням для них було те, що не з’являлася у них дитинка. Що Оксана тільки не робила, нічого не допомагало. Олег звичайно, не так сильно, переймався цією проблемою.

Ця його байдужість дуже засмучувала Оксану. Вона вірила і молилася, і через довгих вісім років вимолила в Бога дитинку. Дівчинку Софійкою назвали.

Читайте також: Для кого із знаків Зодіаку п’ятниця 18 вересня 2020 року буде напруженою та складною, а хто буде везунчиками?

Ніби вже все налагодилося, як тут Оксана дізнається новину – її Олег йде до молодої співробітниці, яка чекає від нього дитину. Кажуть, син буде.

Усі роки подружнього життя Олег нічим не допомагав Оксані. Ніколи її не підтримував. Тай всю фізичну роботу вона теж брала на себе.

А тепер безініціативний чоловік нарешті проявив ініціативу – кидає її з дитиною і йде до іншої. Зважився чи не вперше в житті прийняти рішення. Єдине, що непокоїло жінку, чому це сталося саме з нею, чому життя зробило її настільки сильною, що вона має все це пережити.

Жодна сльозинка не впала з її очей, та якби хто заглянув їй в душу, то побачив би їх цілий океан.

Оксана мовчки вислухала чоловіка і тихо сказала: «Йди… Я тебе відпускаю…»